Kripto Haberleri

%400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum

%400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum, kripto para takipçileri için %400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum ile alakalı geniş bir şekilde bir haber bir araya getirdik. %400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum başlıklı haberimizin ayrıntıları..

%400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum

İçerik Haritası

Kripto para borsası Binance’ın listelediği GYEN Coin, değerini daha da yükselterek %400’ün üzerinde bir yükselme kaydetti. Peki GYEN Coin Nedir? Gyen Coin Fiyat Analizi Nasıl?

GYEN Coin Nedir?

2020 senesinde kurulan GMO-Z.com Trust Company, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı aracılığıyla sınırlı amaçlı bir güven anlaşmasi verilmiştir. Japonya’dan finans ve BT holding GMO Internet Group’un bir yan kuruluşudur.

GMO-Z.com Trust Company, Inc. (“GMO Trust”) aracılığıyla yayına giren GYEN, dünyanın ilk düzenlenmiş JPY stabilcoinidir. PAX yahut USDC’ye benzer biçimde, GYEN, FDIC sigortalı bankalarda tutulan fiat ile 1: 1 desteklenir. Fiat rezervleri, bir üçüncü şahıs muhasebe şifrketi aracılığıyla aylık olarak denetlenir ve yayınlanır.

GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum

%400 Yükselen GYEN Coin Nedir? GYEN Coin Fiyat Analizi ve Yorum
GYEN Coin Fiyat Grafiği – Kaynak: #CoinGecko

Bu yazının yazıya döküldüğı sırada GYEN Coin fiyatı $0,045155 dolar ve son 24 saatlik işlem hacmi $26.341.874 dolardı. CoinMarketCap sıralaması üzerinde #2537. sırada bulunmaktadır. GYEN Coin’in piyasa değeri ise halen mevcut değildir. GYEN Coin’in dolaşımdaki arz miktarı da halen mevcut değildir. (Güncellenecektir.)

GYEN Coin, 12 Mayıs 2021 tarihinde Binance üzerinde listelenmesinden sonra $0.009159 dolar düzeysinden $0.05328 dolar düzeysine %400’ün üzerinde yükseliş kaydetti.

GYEN Coin Hangi Borsada Var?

GYEN Coin, Uniswap, Liquid ve Binance‘da bulunmaktadır. Bu 3 kripto para borsasında alım satım işlemleri yapabilirsiniz.

Başa dön tuşu