Gündem

10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat…

10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat… , ekonomi haberleri bölümümüzde 10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat… başlıklı haberi siz kıymetli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. 10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat…  ile alakalı tüm detaylar paylaşımımızda..

10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat…

10 yıl yaşlı gösteriyor! Bu 3 renk saça dikkat...

Mavi, kırmızı, mor, sarı…

Rengarek saç boyaları kadınların ilgi odağı olmaya devam etmekte, özellikle de gençlerin.

Lakin gençliğinize rağmen bazı renkler sizi olduğunuzda olgun gösterebilir.

İşte boyatmadan önce iki kere düşünmeniz gereken renkler…

YAŞLI GÖSTEREN SAÇ RENKLERİ

Saçlarınızı boyatmaya karar verdiğinizde, seçtiğiniz rengin cildinizle ve doğal saç tonunuzla uyumlu olmasına dikkat edin. Doğal tonunuzdan ne kadar uzaklaşırsanız o kadar yapay bir görüntünün yer alacağını unutmayın.

MAVİ-SİYAH RENKLER

Mavi-siyah gibi çok koyu renkler, saç dokusunu matlaştırır ve yapay bir görünüme neden olmaktadır. Bu yapaylık, doğal saç renginize zarar verir ve tekrar aynı tona dönmek istediğinizde sizi epey uğraştırır.

ÇOK AÇIK SARI TONLAR

Sarı saçların romantik görüntüsü birden fazla kadını kendine çekiyor. Lakin saçları sarıya boyatırken yapılan en büyük hataların başında beyaza yakın tonları seçmek geliyor. Platin sarısının biraz daha açığı olan tonlar, yüzünüzü bi hayli solgun gösterir ve bunun neticesinde sürekli olarak makyaj yapma ihtiyacı duyarsınız.

GRİ TONLAR

Bu saç rengi kişiyi olduğundan çok daha yaşlı gösterir, bundan dolayı saçı yarı gri yarı boyalı bırakmak yerine, boyamayı tamamen bırakıp saçlarınızı kısa kestirebilirsiniz. Bu saç modeli sizi bi hayli genç gösterecektir.

Başa dön tuşu