Kripto Haberleri

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir!

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir!, kripto para takipçileri için 2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Dikkat Çekti: Çılgınca Artabilir!

Yakından takip edilen 2 analist Solana (SOL), Fantom (FTM), Ethereum (ETH) ve Near (NEAR) için teknik analizlerini paylaşımı yaptı. Altcoin analistleri olası bir ralli koşunda takip edilebilecek kritik düzeyleri belirliyor. İşte ayrıntılar…

Analist Solana (SOL) için 700 dolar beklentilerini paylaşımı yaptı

Yeni bir Youtube yayınında, finansal eğitim kanalı InvestAnswers sunucusu, Solana’nın (SOL) önümüzdeki altı aylık rotasını çizdi. Analist SOL analizlerine fiyat tahminlerini de paylaşıyor:

400 dolar yahut 450 dolar göreceğimizden bi hayli eminim. Piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir…Haziran ayına kadar önümüzdeki bir yahut iki çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.

Analist bunun bunun yanında, ileri gelen akıllı anlaşma platformu Ethereum (ETH) için giriş noktalarını belirliyor:

Dip düzeyleri seçin. Ethereum’da 3.500 doların harika bir fiyat olduğunu düşünüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düştük…Bu, Ethereum’un son derece iyi bir değer olduğuna inandığım bir yer çünkü önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, özellikle de ETH 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle çok deflasyonist bir hal aldığında.

  • Serenity olarak da anılan Ethereum 2.0, ağın hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmaya odaklanan ulaşan bir yükseltmedir.

Cantering Clark, radarındaki 2 altcoin projesini paylaşımı yaptı

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Cantering Clark, FTM’nin fiyat hareketinin, geçen ayki kontrol noktasında olduğu için ekstra kuvvetli göründüğünü dile getiriyor:

Günlük gerçekleşen geçiş. Şu anda önceki ayın VWAP (hacim ağırlıklı hemen hemen fiyatı) ve POC (kontrol noktası) ile işlem görüyor.

2 Analist, Bu 4 Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Cantering Clark, son haftalarda yakında zamandan takip ettiği bir altcoin projesini daha paylaşıyor. Analiste göre, Near büyük kazançlar elde etmeye hazırlanıyor ve rallileri yakalamak için hali hazırdaki 17,00 dolar fiyatının hemen hemen %30 altında alım emri vermeye hazır.

2 Analist, Bu 4 Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu