Kripto Haberleri

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir!

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir!, kripto para takipçileri için 2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Analist, Bu 4 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Rekor Yükselebilir!

Popüler kripto para analistleri Credible ve Cred, yükseliş bekledikleri 4 altcoin projesine dair teknik düzeyleri paylaşımı yaptı. Bu yazıda, CRV, ATOM, ONE ve HBAR için analistlerin tahminlerini alalım.

Credible, VRC ve HBAR analizlerini paylaşıyor

Credible lakaplı Twitter analisti, 289.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in (CRV), 6 dolar civarında kilit bir direnç alanı çıkardıktan sonra kuvvetli göründüğünü dile getiriyor:

Cari fiyatlarla CRV, bence şu anda piyasadaki en asimetrik risk-ödül oranına sahip. Tabloların, temel bilgilerin ve fiyatın takdir edilmesini beklerken %50 Nisan kazanma kabiliyetinin bir kombinasyonu, bu alanda bulunması olağanüstü derecede zor bir şeydir. CRV, hedef bölgemde yükseldikten sonra düşüşten tamamen kurtuldu. Yakında fiyat keşfinde bulunacağız. Çift hanelerde görüşmek üzere…

2 Analist, Bu 4 Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi

Credible bunun bunun yanında, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ı (HBAR) yakında zamandan takip ediyor. Kripto analistine göre, HBAR hali hazırdaki 0,32 dolar fiyatından en az %25 artışa hazırlanıyor:

HBAR harika görünüyor. Yaklaşık iki hafta önce ilk işaretlediğim destek bölgesinden güzel bir biçimde çıktık. O tweet’te dile getirdiğim gibi, beklentim bu yardım rallisinde 0,40+ dolara doğru gidiyoruz.

Altcoin analisti, Cosmos’dan (ATOM) neden yükseliş beklediğini detaylandırıyor

Bir diğer Twitter analisti “Cred”, Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) gibi birinci katman Blockchain’lerin meşaleyi Cosmos’a (ATOM) devredebileceğini düşünüyor:

Altcoin ülkesinde hala Layer-1 sezonu ve piyasa şimdiden SOL-LUNA-AVAX’tan sıkılmaya başladı. En kuvvetli varis ATOM’dur. Özellikle cross chain staking ve Blockchain’ler arası iletişim protokolüne dayanan Cosmos için temel odaklı bir argüman yapabiliriz.

Analist, hem dolar çiftinde hem de Bitcoin çiftinde olmak üzere ATOM’da izlenmesi gereken birkaç kilit düzey belirtiyor:

Tekniklere gelince, BTC ve USD çiftleri kilit direnç düzeylerinin üzerinde. Cosmos, BTC çiftinde 0.00076 (35.18 dolar) kadar kuvvetli görünüyor ve USD çiftinde 28 dolar destek olarak bozulmamış durumda.

2 Analist, Bu 4 Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi

Sırada Harmony (ONE) var. Cred, ONE’ın rallilere hazır olduğunu dile getiriyor:

Cosmos ile aynı kurallar geçerlidir. Yani, piyasa her iki çiftte de teknik bir kırılma oluşturuyor gibi görünmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu