Kripto Haberleri

2 Başarılı Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyeler Geliyor!

2 Başarılı Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyeler Geliyor!, kripto para takipçileri için 2 Başarılı Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyeler Geliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Başarılı Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyeler Geliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Başarılı Analist: Bitcoin Fiyatında Bu Seviyeler Geliyor!

Tecrübeli analistlerinden Tone Vays ve Willy Woo, Bitcoin (BTC)’in dip düzeylerden kurtulmak için aşması gerekenler dirençleri belirliyor.

Bitcoin analisti Mayıs çöküşünü hatırlanıyor

Tecrübeli analist Tone Vays, BTC’nin Mart 2020’de pandemi kaynaklı çöküşten kurtulduğundan beri Bitcoin’in yükselişte olduğunu dile getiriyor:

Bu yalnızca boğa piyasasında bir hız tümseği. Tam Mayıs 2021 böyle bir engele takılmıştık… Ve şimdi ise hemen hemen %38 hız tümseği yaşadık. Muhtemelen düşüşteyiz.

2 Deneyimli Analist Sıraladı: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Vays’e göre, Bitcoin aylık grafikte git gide artan büyük bir üçgen içinde işlem görüyor. Teknik oluşum, bir varlık direnci kırdığında yükseliş trendinin sürdüğini gösteren bir yükseliş modelidir. Analist şunlarla sürdürmekte:

Bunun patlak vermesini bekleyemem. Ve ne kadar geç patlarsa, yukarı yönde o kadar şiddetli olacak. Bitcoin harika görünüyor. Aylık grafik kesinlikle harika görünüyor.

Vays’in grafiğine göre, BTC’nin 100.000 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemek için 60.000 dolar civarında direnç kazanması gerekiyor. Kısa vadede analist, Bitcoin’in dirilişi doğrulaması için kilit bir düzeynin üzerine çıkması gerektiğini dile getiriyor:

Bir sonraki mum 51,750 doları kırarsa, o zaman %20 ila %33’ü piyasaya geri koyardım.

Willy Woo, BTC tahminlerini güncelledi

Yakından takip edilen on-chainanalisti Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) yeni bir yıla girerken ATH düzeylerine (ATH) yükselmeye hazırlandığını dile getiriyor. Woo, Bitcoin’in tarihsel olarak yapabileceği fiyat sıçramaları türleri göz önüne alındığında, BTC’nin mevcut ATH’sinden 69.000 dolar civarında, diyelim ki 100.000 dolara bir artışın “hiçbir şey” bulunacağına gözleri üstüne topluyor.

Tabii ki, ATH düzeysine ulaşıyoruz. Buraları nizami bir biçimde kırarsak, Fibonacci düzeylerini geçeriz…Kabul edelim, 69.000 ila 100.000 dolar hiçbir şey değil. Bu, Bitcoin için yalnızca %50’lik bir kazanç gibi, ki bu bi hayli kolay bir biçimde yapıyor.

Bitcoin ve Tüm Piyasa Erirken Sadece O Altcoin Fırlıyor!

Woo, özellikle Bitcoin’in 2022’deki ATH düzeylerinin hangi yüksekliklere ulaşabileceği hususunda baskı yapıldığında, bir varlığın fiyatını, mevcut arz ile yüz yüze geldirıldığında piyasaya giren yeni arz miktarını yüz yüze geldirarak tahmin eden stok akış (S2F) modeline atıfta yer alıyor:

Tam ortasında bulunacağımızı söyleyebilirim, Önümüzdeki yılın sonunda 100.000 dolar gibi. Ve yukarı veya aşağı dalgalansak da, çok daha yükseğe çıkıp geri gelebilir. Lakin kabaca orta çizgi 100.000 dolar civarında bir yerde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu