Kripto Haberleri

“2. Dalga Geliyor” Altın Kâhini Bombayı Patlattı: Bu Seviyeler!

“2. Dalga Geliyor” Altın Kâhini Bombayı Patlattı: Bu Seviyeler!, kripto para takipçileri için “2. Dalga Geliyor” Altın Kâhini Bombayı Patlattı: Bu Seviyeler! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. “2. Dalga Geliyor” Altın Kâhini Bombayı Patlattı: Bu Seviyeler! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

“2. Dalga Geliyor” Altın Kâhini Bombayı Patlattı: Bu Seviyeler!

Geçen haftalarda altın ve doların sert bir biçimde düşeceğini tahmin eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, piyasaya yönelik yeni değerlendirmelerde bulundu. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı’nın 2022 öngörüsü

İslam Memiş, yakın günlerde paylaşımı yaptığı bir Twitter gönderisinde altının gram fiyatı ve gümüşe yönelik tahminlerini aktardı. Yıl içinde öngördüğü sayıları, zirve olarak takip edeceğine dikkat çekti. Paylaşıma göre İslam Memiş, 2022 senesinde gram altının 1.450 lira, gram gümüşün ise 20 lira bulunacağını düşünüyor. Paylaşımının sonunda ise kısa vadede kendisine “hani olacaktı” diyenin kaybedeceğini, fiyattan bağımsız olarak elindeki varlıkların miktarını artıranların kazanacağını belirtiyor.

Altın'ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın!

İslam Memiş, düşüşün “2. dip sonrası” bulunacağını dile getirdiğini söyleyerek “hani düşecekti” diyenlerin okuduğunu anlamakta zorlandığını dile getiriyor. Ayrıca “alım-satım yaparak” para kazanma çabasında olanların kaybedeceğini düşünüyor. 2022 senesinde riskli yatırımların azaltılması gerektiğini iddia eden uzman isim, 2022’de hangi yatırımların yapılması gerektiğine yönelik kendi değerlendirmelerini aktardı.

İslam Memiş: “Uzun vadeli yatırımcılara tebrikler”

Memiş’e göre piyasaya ikinci bir dip gelecek, bu dip geldikten sonra ise yatırımcıların elindeki miktarlarını artırması gerekiyor. Bu dip düzeynin ardından diğer endüstriyel metallerin de değerinin artacağını öne sürüyor. Fed doları desteklese bile ons altının ve gümüşün halen enflasyonu fiyatlamadığına gözleri üstüne topluyor. Fiyata değil, miktara odaklanan, sepet yapan uzun vadeci yatırımcılara ise “tebrikler” diyor. En son, yatırım olarak öne çıkan kripto para ve Metaverse alanlarına da vurgu yapan uzman isme göre bu sürede dolandırılma hadiseleri sık olacak, fakat profesyonel bireylerin bilgilerinden faydalanılması ve bu gelişmeleri “devrim” olarak nitelendirmek gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu