Kripto Haberleri

2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!, kripto para takipçileri için 2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Deneyimli Analist Paylaştı: İşte Dikkat Çeken 5 Altcoin!

Popüler Türk kripto para analistleri, 2022’de gelecek vaat eden altcoin projelerine ve sektörlerine yönelik tahminlerini paylaşımı yaptı. Paradotor’un 4 Aralık tweet’inde geçen Holo (HOT), bugün enteresan gelişmelerle gündeme geldi. Deneyimli trader bunun bunun yanında Bitcoin tahminlerini de paylaşımı yaptı. Twitter’ın anonim analistlerinden Rookie ise NFT ağırlık bir altcoin projesinden bahsediyor. Bu yazıda, analistlerin güncel tahminlerine göz atalım.

Deneyimli analistler 5 potansiyel altcoin projesi paylaşımı yaptı

Paradotor, bir önceki günlerde 2022 altcoin sepetini paylaşmıştı. Analist 4 Ocak’ta Web3 projelerine değiniyor ve aşağıdaki kripto para birimlerinden bahsediyor. Listedeki altcoin projelerinden Polkadot (DOT), piyasa değerine göre 10’uncu sıradadır. Analist Holochain (HOT), Internet Computer (CP) ve Casper (CSPR) ile Web3 seçimlerini tamamlıyor. Kısa olarak projeleri tanıyalım ve devam edelim.

  • Internet Computer (ICP), sınırsız kapasite ile web hızında çalışan dünyanın ilk Blockchain’idir. Prestijli risk sermayedarları aracılığıyla desteklenen ICP, 11 Mayıs 2021’deki ilk işlemlerinde hacmini 10 milyon dolara ulaştırdı. Şu anda 750.73 dolar ATH’sinin %95.78 altında 31.94 dolardan işlem görüyor. ICP piyasa değerine göre en büyük 30’uncu kripto para birimidir.
  • Polkadot (DOT), bir birlikte çalışabilirlik Blockchcain’idir ve kendisini Web3’ün tabanı olarak tanımlar. Burada geliştiriciler var olan Blockchain’lere yeni ve farklı işlevlerde katmanlar ekleyebilirler. Polkadot piyasa değerine 10’uncu sırada konumlanıyor.
  • Casper (CSPR) kendine özgü konsensus mekanizmasıyla akıllı kontratları ve Dapp’leri küresel ölçeğe taşımayı amaçlar. Piyasa değerine göre 158’inci sıradan olan CSPR, ATH’sinin %90.87 altında işlem görüyor.
  • Holo (HOT) için Kriptosite.com olarak hazırladığımız rehbere buradan inceleyebilirsiniz.

Analist NFT ağırlıklı bir altcoin’i paylaşıyor

Rookie’nin söz ettiği MARS4 (MARS4), ekonomisi ve deneyimi gerçeğe bi hayli yakın bir mars metaverse inşa etmeyi amaçlar. Oyun, içindeki NFT’lerle pasif gelir elde edilebilecek biçimde dizayn edilmiştır. Analistin proje ile ilgiliki açıklamalarına aşağıdaki tweet dizisinden ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu