Kripto Haberleri

2 Usta Analist: Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

2 Usta Analist: Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!, kripto para takipçileri için 2 Usta Analist: Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Usta Analist: Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Usta Analist: Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

Usta teknik ve on-chain analistleri Nicholas Merten ve Will Clemente, Bitcoin fiyatı için kritik destek düzeylerini belirliyor. İşte ayrıntılar…

Bitcoin fiyatı bir sonraki destek düzeysi testinde başarısız olabilir

Analist Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) yeni zirvelere yükselmeden önce bir sonraki destek düzeysi testinde başarısız olabileceğini düşünüyor. Analiste göre Bitcoin’in kısa vadeli görünümü kuvvetli gözükse de BTC’nin 2022 baharında patlamadan önce 35,000 dolara geri inmesi beklenebilir. İşte analistin açıklamaları:

Bence teknik analistler BTC’nin 45.000 dolar aralığını yeniden test etmesinden sonra git gide artan bir destek trendini size gösterecekler. Ama dürüst olmak gerekirse, bir HL bölgesi ayarlamadan ilk büyük sıçramamızı gerçekleştirdik…Bu gerçekten iyiye işaret değil.

Ünlü İsim Korkuttu: Bitcoin Fiyatı Bu Diplere Dalabilir!

Analist, daha aşağıdaki kritik destek bölgesinin konsolidasyon için uygun olabileceğini ekliyor:

Önümüzdeki birkaç gün içinde başarısız bir biçimde trend çizgisinin altına düştüğümüzde 45.000 dolar bölgesinde kalacağına emin değilim. Destek bulmak için bizi olabileceken 30.000-35.000 dolar aralığına inmeye ve bir süre konsolide etmeye yönlendirecek.

İşte Bu Hafta Bitcoin Fiyatını Etkileyebilecek 5 Gelişme!

Will Clemente, Bitcoin on-chain analizlerini paylaşımı yaptı

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız Will Clemente, Bitcoin (BTC) fiyatının kümelenmesinin olabilecek olduğu düzeyyi ortaya koyuyor. Analist ilk kez 45.000 ila 40.000 dolar içindeki bir Bitcoin fiyatının mevcut piyasa koşullarında “yerel değer bölgesi” olarak nitelendirildiğini dile getiriyor:

Şahsen, 40’ların ortalarını yerel bir değer bölgesi olarak görüyorum, 53.000 dolarda yeniden ivme kazanıyor. Bunun üzerinde satın almak, bir değer bölgesinden çıktıktan sonra ivme kazanırken satın almak olacaktır.

Will Clemente’nin on-chain analizleyitle devam edelim:

  • Sıfırın üzerinde bir fonlama oranı, baskın hissiyatın yükseliş olduğunu gösterirken, negatif düzeylerdeki bir oran, baskın hissiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösterir.
  • Clemente bunun bunun yanında, Bitcoin’in 30 gün içinde %15’in üzerinde düştükten sonra Bitcoin için “baskı”nın arttığını dile getiriyor.
  • Uzun/kısa oran yahut açık faiz arttığında, bu, mevcut fiyat eğilimi için destek olduğu manasına gelmektedirken, düşen bir açık faiz için bunun tersi geçerlidir.
  • Tasfiye düzeyleri, potansiyel olarak kısa yahut uzun bir sıkışıklığa yol açabileceğinden, fiyatı her iki biçimde de etkileyebilir.
Bitcoin Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu