Kripto Haberleri

2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın!

2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın!, kripto para takipçileri için 2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2 Uzmandan Bomba Tavsiyeler: Altın ve Bunlardan Alın!

Vatandaşlar neye yatırım yapılması gerektiğini düşünürken, 2 uzmandan buna yanıt geldi. Uzmanların yatırım aracı olarak işaret ettiği varlıklar içinde gümüş, altın, toprak ve yeni teknolojiler yer alıyor. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Özlem Denizmen: Sepet yapın

Öncelikle yatırım uzmanı Özlem Denizmen, son haftalarda birden fazla insanın kredi çekip kripto para, hisse satın aldığını, fakat “bizim olmayan paraların” bu tarz yatırım araçları için kullanılmaması gerektiği hususunda uyardı. Denizmen, Blockchain teknolojisine dikkat çekerek bu teknolojinin getirdiği yeniliğin dışında kalanların oyunun dışında kalacağını dile getirdi. Yani altın, emlak, döviz gibi klasik yatırım araçları dışında yeniliklere de açık olunması gerektiğini tavsiye etti.

Altın Kâhini: Formül Basit, Bunu Yapın Zarar Etmeyin!

Paranın nereye yatırılması gerektiği hususunda ilk kuralın “sepet yapmak” olduğunu söyleyen yatırım uzmanı, “Paranın tamamını aynı yere koyarsan değer kaybettiğinde paran riske girer. Misal verilecek olursa yatırımını çeşitlendirip biraz döviz, biraz altın, biraz hisse, biraz fon alırsan biri düşerken diğeri çıkabilir. Senin de finansal huzurun yerinde olur.” İfadelerini kullandı.

Murat Alkan: Altın, toprak ve gümüş!

Bunun yanı sıra araştırmacı yazar Murat Alkan, insanlara “elinizde hiç toprağınız yoksa olanağınız varsa arazi alın,” dedi. Ayrıca, altını olanların altını bozdurmaması gerektiğini dile getirdi. Metaverse’e karşı çıkarak “Dijital alemde size pazarlanan oyunlara sakın gelmeyin. Gümüş, altın ve toprak, söyleyeceklerim bu kadar,” ifadelerini kullandı. “sahte cennet Metaverse’i oluşturan birinin gidip Havai’de tarım arazisi aldığını” iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu