Kripto Haberleri

20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı: İşte Lider Olanlar!

20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı: İşte Lider Olanlar!, kripto para takipçileri için 20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı: İşte Lider Olanlar! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı: İşte Lider Olanlar! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı: İşte Lider Olanlar!

Geliştirme faaliyetleri, bir altcoin projesinin bölgesindeki başarısını takip etmenin en verimli yollarından biri olabilir. On-chain veri platformu Santiment aracılığıyla sağlanan verilere göre, 2021’de en fazla geliştirme etkinliğine sahip projeler Cardano, Kusama ve Polkadot oldu. Bu yazıda, Santiment’in açık kaynak kodlu Github platformundan derlediği en aktif projelere göz atıyoruz.

Altcoin projelerinin Github faaliyetleri

Santiment aracılığıyla sağlanan verilere göre, Github üzerinde Cardano, Kusama ve Polkadot’taki geliştirme faaliyetleri, 2021’de en fazla geliştirme etkinliğine sahip projeler olarak kabul ediliyor. Cardano geçen seneki genel geliştirme faaliyeti yönünden hem Kusama hem de Polkadot’un biraz ilerisindedir. Aşağıdaki projelerle ilk 10 aktif proje tamamlanıyor.

  • Ethereum (ETH)
  • Gnosis (GNO)
  • Solana (SOL)
  • Status (SNT)
  • IOTA (MIOTA)
  • Flow (FLOW)
  • Cosmos (ATOM)
  • Ethereum ve Gnosis, geliştirme çabalarının kısa vadeli piyasa eğilimleri üzerinde hiç etkisi olmasa da, uzun soluklu zamanda proje yol haritasına bağlılık gösterdikleri için bir projenin uzun vadeli büyümesinin belirgin bir işareti olabilir.

Cardano bunun bunun yanında bir dizi aktif katkıda bulunanlara önderlik ediyor

Kriptosite.com olarak verilerini aktardığımız Santiment, “saf” geliştirme çabalarına ek olarak “geliştirici ağlarını” daha iyi anlamak için belirli bir projenin Github deposuna aktif katkıda bulunanların sayısını da kaydediyor. Özellikle Cardano, son 12 ayda en fazla aktif Github katkısına sahip projelere önderlik ediyor. Bunun yanında, üst sıralar değişmeden kalsa da, Cardano geçen sene Github deposuna günlük hemen hemen 53 katkı ile öne çıktı. Bunun yanı sıra, iki liste tüm kripto ekosistemini hesaba katıyor, bu da analistlere göre Cardano ve Polkadot gibi aktif geliştirme topluluklarına sahip büyük projelerin doğal olarak hakim bulunacağı manasına geliyor.

20 Altcoin İçin Github Verileri Çıktı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu