Kripto Haberleri

2022 Cardano Yılı Olabilir! İşte Önemli ADA Tahminleri

2022 Cardano Yılı Olabilir! İşte Önemli ADA Tahminleri, kripto para takipçileri için 2022 Cardano Yılı Olabilir! İşte Önemli ADA Tahminleri ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 2022 Cardano Yılı Olabilir! İşte Önemli ADA Tahminleri başlıklı haberimizin ayrıntıları..

2022 Cardano Yılı Olabilir! İşte Önemli ADA Tahminleri

Cardano (ADA), kripto piyasasının dip düzeylere doğru başka bir dalgalanma yapmasıyla birlikte geçtiğimiz aylarda büyük bir düşüş trendi yaşadı. ADA Whale Twitter hesabı, bu olumsuz trende rağmen ADA fiyatına destek olacak 2022 yol haritasını paylaşıyor. İşte ayrıntılar…

ADA Whale, Cardano rallisini başlatabilecek mühim tahminlerini paylaşıyor

İlk olarak, Cardano 2020’de, tamamen merkezsizliğe ulaşmasından kısa bir süre sonra, başarılı bir biçimde PoS konsensus mekanizmasına geçti. Daha sonra 3 büyük Hard Fork Combinator (HFC) etkinliğinin ilki olan “Allegra” ve ardından “Mary” uygulaması ile yeni bir dönem başladı. Bu yükseltmeler, Cardano Blockchain’e akıllı anlaşma kabiliyetlerini getiren “Alonzo” ile sona eren Cardano mainnet’e yeni yetenekler getirdi. Şimdiden ekosistem, projelerde bir artış görüyor. Bu anlamda, ADA Whale, Cardano ağının altında yatan kripto para birimi için başka bir ralliyi artırabilecek en mühim tahminlerini paylaşıyor. Gelin analistin tahminlerine göz atalım…

Analist Cardano’nun yol haritasını paylaşıyor

ADA Whale, ADA için işlem sayısı ve aktif adres sayısındaki potansiyel artıştan bahsediyor. Analist, bu temellerin 2023’te büyük bir benimseme dalgasına neden olan 5 kat artabileceğine inanıyor. Bunların yanında, Cardano en aktif olarak kullanılan ağlardan biri olmaya sürdürmekte. Ölçeklendirme, 2023’te katlanarak büyümeyi sürdürmek için önce kademeli olarak farklı akışlar aracılığıyla gerçekleşir. Analiste göre bu ağ için bu yeni benimseme dalgası daha fazla projeye dönüşebilir. Yatırımcılar, 2022’nin sonunda ağda 250’den Dapp, DeFi platformu, launchpad ve daha fazlasının olabileceğini tahmin ediyor.

Cardano ve önümüzdeki seneler için potansiyeli

Kriptosite.com olarak analizlerini aktardığımız ADA Whale’ye göre, güvenliğine ek olarak ADA, düşük ücretler, yeşil ayak izine sahip enerji verimliliği sunar ve küresel güce sahip şirketler ve projeler aracılığıyla benimsenmiştir. Buna World Mobile, Singularity ve diğerleri dahildir. Sözü edilen işbirlikleri, ekosistemi, büyüyen ekonomilerdeki hükümetlerle yakın ilişkiler kurarak farklı sektörlere yerleştiriyor. Bunun yanı sıra, ağ birlikte çalışabilirlik kabiliyetlerini geliştiriyor. ADA Whale göre ADA için EVM uyumlu ikinci katman çözümü olan Milkomeda, bu tür çözümler için daha fazla kullanıcı ve geliştiriciye yol gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu