Kripto Haberleri

3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!, kripto para takipçileri için 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

3 Analistten Kritik “BTC, ADA, ETH, LINK ve VET” Tahminleri!

Popüler Youtube ve Twitter analistlerinin güncel BTC, ADA, ETH, LINK ve VET tahminlerine göz atalım. Benjamin Cowen ve Justin Bennett, düşüşü fırsata çevirebilecek altcoin projelerini listelerken, Twitter’dan Capo düşüşün yalnızca bir “mini ayı piyasası” olduğunu dile getiriyor. İşte ayrıntılar…

Benjamin Cowen LINK/ETH çiftini inceliyor

İlk analist, 680.000 YouTube aboneli Benjamin Cowen, LINK’in 20 haftalık SMA ve 21 haftalık EMA hareketliliğinin bir kombinasyonu ve bir teknik indikatör olan “boğa piyasası destek bandının” üzerinde mi yoksa altında mı olduğuna dikkat etmesi gerektiğini dile getiriyor. Analist, LINK’in Ethereum’a (ETH) karşı değerlemesinin Ağustos 2020’den bu yana düştüğünü belirtiyor. Bu nedenle, Chainlink’in LINK/ETH boğa piyasası destek bandını kırdığı sürece ETH’ye karşı “düşüş trendinden sıyrılabileceğini ” tahmin ediyor.

BTC, ADA, ETH, LINK ve VET Tahminleri

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız ikinci analist Justin Bennett, VET 0.10 doları geçerse, fiyatın yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Kripto analisti kritik teknik düzeyleri de belirliyor:

0,06 dolar bölgesinin üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl için hala yükseliş eğilimindeyim ve bence 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolar alanı ve ardından 0,12 dolar bölgesini geri alacağımızı düşünüyorum. Sonra potansiyel olarak 0.15 dolar ve devamı.

  • Analist bunun bunun yanında, VET’in yükseliş ivmesine başlaması durumunda potansiyel patlama alanlarının 0,38-0,40 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.
BTC, ADA, ETH, LINK ve VET Tahminleri

Capo, dip düzeyleri belirlemek için ADA grafiğine bakıyor

Son analist Twitter’dan Capo, piyasanın dip düzeylere yaklaştığı yönündeki argümanlarını desteklemek için Cardano (ADA) gibi altcoin’lerin fiyat hareketine göz atıyor:

Dibin halen gelmediğini düşünmemin ana nedenlerinden biri, ADA gibi bir çok alternatifin halen dipleri almamış olması.

BTC, ADA, ETH, LINK ve VET Tahminleri

Önde gelen akıllı anlaşma platformu Ethereum’a bakıldığında Capo, fiyatın ATH düzeylerine ulaşmadan önce düştüğünü dile getiriyor:

ETH biraz korkutucuydu ve hala öyle. Düşüşleri yakalamaya çalışırken dikkatli olun, çünkü 3.000 doların altında bir fitil olabilecekdür.

En son Bitcoin’e göz atan Capo, önder kripto para biriminde destek olarak 40.000 dolar aralığını vurguluyor:

Ayrıca, BTC’ye karşı altcoin’ler daha düşük zaman dilimlerinde düşüş gösteriyor, bundan dolayı BTC son ayağı daha iyi tutmalı. 40.000 aşağısını beklemiyorum.

Yine de Capo, takipçilerini boğa piyasasının devam edeceği hususunda iyimser olmaya çağırıyor:

Bu boğa piyasasının sonu değil, az önce yaşadığımız mini ayı piyasasının sonu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu