Kripto Haberleri

3 Kez Bilen Analist “BTC, SHIB ve ETH” İçin Bomba Tahmin Yaptı!

3 Kez Bilen Analist “BTC, SHIB ve ETH” İçin Bomba Tahmin Yaptı!, kripto para takipçileri için 3 Kez Bilen Analist “BTC, SHIB ve ETH” İçin Bomba Tahmin Yaptı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 3 Kez Bilen Analist “BTC, SHIB ve ETH” İçin Bomba Tahmin Yaptı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

3 Kez Bilen Analist “BTC, SHIB ve ETH” İçin Bomba Tahmin Yaptı!

Popüler bir kripto stratejisti, mevcut Shiba Inu (SHIB) geri çekilmesinin kripto pazarlarının geri kalanı için olumlu bir sinyal olabileceğini dile getiriyor. Kriptosite.com olarak bunun nedenlerine eğiliyoruz.

SHIB düzeltmesi neden olumlu?

TechnicalRoundup’ın son sayısında kripto traderı DonAlt, Shiba Inu’daki kalıcı bir düzeltmenin bireysel yatırımcıları sağlam temel özelliklere sahip kripto varlıklarına bakmaya yönlendireceğini dile getiriyor. Analist: “ Shiba Inu’nun, DOGE’un kan kaybetmesini görmek istiyorsunuz, çünkü o zaman bireysel yatırımcıların odak noktasının memlerden gerçek projelere kaydığını göreceksiniz. Bu olabileceken bizim için, ekosistemdeki insanlar için iyi bir haber” diyor.

Bitcoin‘e (BTC) bakan DonAlt, önümüzdeki aylarda BTC için en olası senaryonun ne olduğunu düşünüyor? Analist diyor ki: “67.000 doların üzerindeki bir kırılmada olduğu gibi sahte bir çıkış alma, yana doğru gitme ve tekrar bozulmaya başlama şansımız olduğunu düşünüyorum. Altcoinler bu sürede (yan konsolidasyon) iyi iş çıkarırsa… Bence bu tür bir yol en olabilecekdir. Böylelikle (Bitcoin gider) 70.000 ila 80.000 dolara yükselir. Altcoinler patlarken biraz yana doğru ve sonra aşağı.”

Ethereum‘a gelince, kripto stratejisti, ileri gelen akıllı anlaşma platformunun bu seneın başlarında Şubat ayında 1.500 dolardan Mayıs ayında 4.300 dolara yükseldiğinde yaptığına benzer bir ralli başlatmasının yalnızca bir zaman meselesi olduğunu dile getiriyor. Anaalist: “Bence dik bir artışa ihtiyacımız var. [Mayıs 2021 geri çekilmesi] olsa da bunun buradakiyle aynı bulunacağını düşünüyorum” diyor. DonAlt’ın grafiğine göre, Ethereum mühim bir düzeltmeden önce 6.600 dolara kadar tırmanabilir. Bitcoin tahminleri tutan DonAlt, 28 Mart’taki 6.100 doları bildi. Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru bir biçimde öngördü ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir biçimde tespit etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu