Kripto Haberleri

3 Kez Bilen Analist: Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin, 30 Bin Dolara Gider!

3 Kez Bilen Analist: Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin, 30 Bin Dolara Gider!, kripto para takipçileri için 3 Kez Bilen Analist: Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin, 30 Bin Dolara Gider! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 3 Kez Bilen Analist: Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin, 30 Bin Dolara Gider! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

3 Kez Bilen Analist: Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin, 30 Bin Dolara Gider!

28 Mart’taki 6.100 dolar Bitcoin fiyatını doğru tahmin eden DonAlt, Bitcoin (BTC)’in 30.000 doların altına büyük bir hareketi geçersiz kılmak için çok mühim bir düzeyyi geri alması gerektiğini dile getiriyor. Analist, Ocak başında Bitcoin’in %44’lük rallisini ve 12 Şubat’ta 10.300 dolar zirvesini doğru tahmin etmişti. Şimdi, Bitcoin için 30.000 dolar öncesi bu düzeylerin muhafaza edilmesi gerektiğini dile getiriyor…

DonAlt, bu düzeynin kırılmasıyla 50.000 dolara rahatça ulaşılacağını dile getiriyor:

Kriptosite.com olarak analizlerini paylaşımı yaptığımız DonAlt, Bitcoin (BTC)’in 52.000 dolar kilit direnç düzeysine ulaşabilmesi için kazanılması ve tutulması gereken düzeylere değindi. Analistin, her iki yön için analizleri şunlar oldu:

Diyelim haberlerle bombalandınız, eğer yükseliş haberlerine kanılırsa, bu yalnızca fiyatı yukarı iter, genelde biraz sıkışmayla başlıyoruz. Bu durumda, yukarıda (44,000 dolar) geri döndüğümüz için 50,000 dolar bölgesine basit bir şekilde ulaşabiliriz. Bu noktada, 52,000 dolar zirvesine çok yaklaşırız.

3 Kez Bilen Analist: Bitcoin Fiyatı İçin Bu Seviyelere Bakın!

Bitcoin 30.000 dolar tehlikesine karşı bu düzeyleri korumalı:

Boğa eğiliminin devam etmesi Bitcoin için kartlarda olsa da DonAlt, Bitcoin’in 28.000 dolara kadar düştüğü bir senaryodan kaçınmak için BTC’nin önce kilit bir düzeynin üzerinde kapanması gerektiğini dile getiriyor:

Bir şey olursa, 42.400 doların üzerinde bir kapanış bilave edin. Bana göre yapması gereken en düşük düzey bu. Bunu bile beceremezse, bence kabul et ve 30.000 doların altını bekle. 42.400 doların üzerinde kapanabilirse, olması gereken bu aralık var (hemen hemen 42.000 dolar). Bu küçücük ve sonra dağılsanız da yıkılsanız da, (bu) bir sonraki hamleye karar verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu