Kripto Haberleri

3 Kez Bilen Analist’ten Shıba Inu (SHIB) Yorumu!

3 Kez Bilen Analist’ten Shıba Inu (SHIB) Yorumu!, kripto para takipçileri için 3 Kez Bilen Analist’ten Shıba Inu (SHIB) Yorumu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 3 Kez Bilen Analist’ten Shıba Inu (SHIB) Yorumu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

3 Kez Bilen Analist’ten Shıba Inu (SHIB) Yorumu!

Bloomberg’in ileri gelen emtia stratejisti Michael McGlone, “Dogecoin katili” SHIB ve Shiba Inu tokeni etrafında bir araya gelen mevcut çılgınlıkta Bitcoin’in olası sonucu ile ilgili tweet attı. Kriptosite.com haberlerinden de bildiğiniz üzere Mike McGlone, Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bilmişti.

“Riskten kaçınma hassaslığının Bitcoin’in durumunu sağlamlaştırması olabilecek”

Bloomberg’in baş emtia uzmanı, Shiba Inu’nun “NGU için tasarım ve pazarlamada bir miktar göz alıcılığa sahip” olduğunu tweetledi. Bunun yanında Michael McGlone, SHIB spekülatif bir meme coin olduğu için, riskten kaçan yatırımcı hassaslığının, kripto para piyasasında hakim bulunacağını ve önder kriptonun durumunu şimdi olduğundan daha kuvvetli hale getireceğini düşündüğünü açıkladı. Uzman bunun bunun yanında SHIB’nin fiyat eğrisinin Ethereum’un yükselişinin yörüngesiyle çakıştığı bir tablo paylaşımı yaptı ve Ethereum’u “Shiba Inu kolaylaştırıcısı” olarak adlandırdı.

David Gokhshtein: Robinhood’un sonunda Shiba Inu’yu (SHIB) listelemesi gerekiyor

Bir başka kripto topluluğu etkileyicisi, PAC Protokolü’nün kurucusu ve eski ABD’li politikacı David Gokhshtein, Twitter sayfasında Robinhood’un nihayet SHIB’i listelemesi gerektiğini, bunun da hem onu ​​hem de Dogecoin’i  hızla harekete geçireceğini yazdı. David Gokhshtein’e göre bunun nedeni, şu anda düzenli perakende yatırımcıların yatırım yapmak için “mavi çipler” değil meme kriptoları araması:

Benim düşünceme göre, Robinhood SHIB’i listelerse, DOGE roketini de göreceksiniz. Şu anda bireylerin “mavi çipler” yerine meme coin’ler aradığına inanıyorum.

CoinMarketCap aracılığıyla sağlanan verilere göre, basın zamanında SHIB, son 24 saatlik zaman diliminde %8,64 artışla 0,00007298 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu