Kripto Haberleri

3 Uzmandan Bitcoin Öngörüleri: Çin Yasağı Büyük Fırsat İçeriyor!

3 Uzmandan Bitcoin Öngörüleri: Çin Yasağı Büyük Fırsat İçeriyor!, kripto para takipçileri için 3 Uzmandan Bitcoin Öngörüleri: Çin Yasağı Büyük Fırsat İçeriyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 3 Uzmandan Bitcoin Öngörüleri: Çin Yasağı Büyük Fırsat İçeriyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

3 Uzmandan Bitcoin Öngörüleri: Çin Yasağı Büyük Fırsat İçeriyor!

Uzmanlara göre, Çin yasağı Bitcoin için büyük bir “risk alma anı” olabilir. 3 ünlü isim, Çin yasağının Bitcoin’de büyük fırsatları da bununla birlikte getirdiğine inanıyor. Yorumlara birlikte göz atalım…

2 uzman: Çin yasağı Bitcoin için büyük fırsat!

Great American Mining kurucu ortağı Marty Bent, Çinli madencilik devi Bitmain’in üretim operasyonlarını Çin’den diğer ülkelere taşımasının en büyük kripto para birimi için “son derece yükselişli” bulunacağını dile getirdi. Bent, bunun en büyük kripto para birimi için mühim bir “risk alma anı” bulunacağına inanıyor.

Foundry Service iş geliştirme başkan yardımcısı Kevin Zhang, Çin’in kripto para madenciliği sektörüne yönelik git gide artan kısıtlaması sebebiyle Bitmain’in ticari üretimindeki aslan payının Malezya ve Endonezya’ya taşınmasını beklediğini tweetledi. Kevin Zhang, bu değişimin lojistik maliyetleri ve üretim süreciyle alakalı bazı “ciddi etkileri” bulunacağına inanıyor:  

Yurt dışında yeniden birleşmek zorunda kalacak sadık yerel alıcıları/bayileri kaybetmek, git gide artan lojistik maliyetleri, potansiyel kalite poblemleri, Çin yönetimiyle daha fazla sürtüşme ve dış kaynaklı üretim…

Fundstrat’tan Will McEvoy: Geçmişteki BTC yasakları yatırımcılar için büyük satın alma fırsatları sundu

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, görevden ayrılan ABD Senatörü Pat Toomey ve Senato adayı Blake Masters kısa süre önce hükümeti, Çin’in Bitcoin düşmanlığına karşı bir kripto para birimini benimseyerek, bunu fırsata çevirmeye çağırdı. Florida, Texas ve Wyoming gibi eycihazların kripto para endüstrisini aktif olarak desteklediği ABD, kripto para madenciliği için bir merkez halini aldı.Çin’in en sert kripto para yasağı ile ​​alakalı haberler ilk etapta piyasayı yok ederken, Bitcoin hafta sonu toparlanmayı başardı.

Fundstrat’tan Will McEvoy, geçmişteki Bitcoin yasaklarının yatırımcılar için büyük satın alma fırsatları sunduğunu tespit etti. Çin’in ilk etapta finans kurumlarının Bitcoin işlemleri yapmasını yasakladığı gün en büyük kripto para birimini satın alanlar şimdiye kadar %4.266 arttı. Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında düşüşle 42.500 dolar düzeysinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 800 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu