Kripto Haberleri

4 Analist: Altın Fiyatları Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olabilir!

4 Analist: Altın Fiyatları Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olabilir!, kripto para takipçileri için 4 Analist: Altın Fiyatları Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olabilir! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 4 Analist: Altın Fiyatları Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olabilir! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

4 Analist: Altın Fiyatları Aralık’a Kadar Bu Seviyelerde Olabilir!

Altın piyasası, ABD enflasyon verilerinin otuz yılı aşkın bir sürenin en yüksek düzeysine artmasınin ardından yeni bir yükseliş ivmesi görüyor ve bazı analistler yakın vadede ons başına 1.900 dolara geri dönüş arıyorlar. Sırada neler bulunacağı ile ilgili yorumlarda yer alıyor.

Altın fiyat aralıkları hangi düzeyleri görecek?

Bazı analistlere göre, enflasyon baskıları arttıkça altın yeni bir teklif yakalıyor ve Federal Rezerv’in enflasyon eğrisinin gerisinde kalacağı endişelerini artırıyor. RJO Futures kıdemli emtia analisti Bob Haberkorn, “Enflasyon burada ve daha da kötüleşecek. Federal Rezerv’in enflasyonun artmasıni durdurmak için yapabilecekleriyle sınırlı olduğuna dair büyük bir endişe var.

Ekonomistler: Altın Fiyatları Bu Seviyelere Kapıları Açtı!

Yatırımcılar içinde Fed’in kontrolü kaybedeceğine dair gerçek bir korku var,” ifadelerini kullandı. Altın fiyat aralıkları en yüksek düzeylerinin dışındayken, 1,858 dolardan işlem gördü. Değerli metal şu ​​anda beş ayın en yüksek düzeysinde işlem görüyor. Haberkorn, bunun altının yükseliş hareketinin yalnızca başlangıcı olduğunu beklediğini de kelimelerine ekledi. Altın için bir sonraki hedefinin 1.900 ile 1.920 dolar içinde olduğunu dile getirdi.

SIA Wealth Management baş piyasa stratejisti Colin Cieszynski, kıymetli metal fiyat aralıklarının da 1.920 dolara yükseldiğini gördüğünü dile getirdi. Cieszynski, altının yalnızca mühim bir direnç düzeysini kırmakla yetinmeyip, ABD doları yükselirken bile bunu yaptığını da kelimelerine ekledi. Darin Newsom analizi başkanı Darin Newsom da altının yakın vadede daha yükseğe çıkacağını dile getirdi. Altın fiyat aralıklarının yükselmek için yeri olsa da, bazı analistler ons başına 1.870 dolarda bir miktar başlangıç ​​direnci olduğunu dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu