Kripto Haberleri

4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek!

4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek!, kripto para takipçileri için 4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

4 Kez Bilen Analist: Bitcoin Bu Seviyeleri Görecek!

Daha önce Bitcoin’de 3.150, 6.500, 10.000 ve 3.800 dolar düzeylerini doğru öngören bir analiste göre ABD Federal Rezervi düşük faiz oranlarında “müthiş bir fırtına” sağlarsa, Bitcoin (BTC) Mayıs 2022’ye kadar 333.000 doları hedefleyebilir. Kriptosite.com olarak filbfilb’in analizlerini aktarıyoruz…

Filbfilb’den yeni Bitcoin tahmini

Ticaret platformu Decentrader’ın kurucu ortağı olan filbfilb, 27 Aralık’ta fiyat tahminini güncelleyerek, gelecek yıl BTC fiyat hareketi ile ilgili baş döndürücü sonuçlara ulaştı. Analiste göre 2021 boyunca hemen hemen harfi harfine tahminine göre hareket ettikten sonra, koşullar aynı kalırsa BTC/USD önümüzdeki altı ayda büyük kazançlar elde edebilir. Fed’in gelecek yıl iki faiz artırımı yapmaya hazır olduğunu fakat sürpriz bir taktik değişikliğinin geniş kapsamlı sonuçları olabileceğini düşünüyor. Önceki halving döngülerindeki tarihsel fiyat hareketinin bunun yanında Fibonacci dizilerini analiz eden filbfilb’e göre Bitcoin, Fed yetkililerinin oran artışlarını azaltmasının bir sonucu olarak 300.000 doları geçebilir. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

O düzeyye (300.000 dolar) parabolik olarak ulaşmak için, olabileceken Fed’in oranları artıramaması (olabileceken fiyatlandırılıyor) ve git gide artan enflasyonun BTC’de güvenli bir uçuşa yol açacağı müthiş bir fırtınaya ihtiyacımız var.

Aralık 2018’de Twitter’da BTC/USD 3.100 dolarda dibe vurdukça yayına giren ek bir grafik, fiyat hareketinin o zamandan beri ne kadar tahmin edilebilir bir biçimde ilerlediğini gösteriyor. Filbfilb, Twitter takipçilerine “Fiyat tam anlamıyla tahmin edildiği yerde. 2022’de olacaklar için yeterli kripto paranız yok,” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu