Kripto Haberleri

4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda!

4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda!, kripto para takipçileri için 4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

4 Uzman, Bu Altcoin’leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda!

Altcoin fiyat aralıklarının Bitcoin ile korelasyonu düşmeye sürdü. Bu arada uzman kişiler, yatırımcıların altcoin varlıklarında bir artış öngördü. Yatırımcılar, kripto para birimi işlemlerinde bulunan riskleri değerlendirdi. Bitcoin ve altcoin’ler içindeki azalan korelasyon, alternatif kripto paraları 2022’de yatırımcılar için kazançlı bir varlık sınıfı haline getiriyor gibi görünmekte. Kriptosite.com olarak analistlerin yorumlarını aktarıyoruz…

Yatırımcılar 2022’de altcoin varlıklarını artırabilir

Mart 2020’deki kripto kan banyosu, kademeli tasfiyeleri tetikledi. Çoğu kripto para birimi fiyat aralıkları, Bitcoin ve hisse senetleri ile korelasyonları düştükçe düştü. 2021’de Ethereum, en iyi hedge fonlarının 17’sinden daha iyi performans gösterdi. Altcoin kazançları, yatırımcıları varlık sınıfına çekiyor. Bir kripto analisti olan “TheMoonCarl”, altcoin’lere olan ilginin arttığına dikkat çekti.

Uzmanlar, Ethereum (ETH) katili Cardano’nun (ADA) fiyat eğiliminin bir ayı piyasası belirtisi göstermediğine inanıyor. Bir kripto analisti ve traderı olan Gert van Lagen, ADA fiyatında boğa piyasasının başlamasından bu yana yükseliş trendinin devam etmesini bekliyor. Bunun yanı sıra başka bir kripto analisti olan “BitQueenBR”, Fantom’ın (FTM) şu anda piyasadaki en kuvvetli altcoin’lerden biri olduğunu dile getirdi. Fantom fiyatı yükseliş konsolidasyon aşamasında patlak verdi ve direnci test etmeye çalıştı. Analist, tüm zamanların en yüksek düzeysini test etme fırsatı olduğunu düşündüğü için Fantom fiyatını izliyor.

En son FXStreet analistleri, bir play-to-earn (oyna-kazan) platformu olan Axie Infinity’nin  (AXS) yukarı yönlü bir potansiyele sahip olduğunu ve bir yükseliş eğilimi gösterdiğini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu