Kripto Haberleri

8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için 8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. 8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

8’den Fazla Bilen Analist, Patlayacak 2 Altcoin’i Duyurdu!

Popüler kripto stratejisti Smart Contracter, patlamaya hazır altcoin projelerini paylaşıyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Smart Contracter: Bu altcoin, kuvvetli bir ralliyi ateşlemeye hazır görünüyor!

Usta analist Smart Contracter, 198.400 Twitter takipçisine, güvenli ve merkezi olmayan kalırken ölçeklenebilir olmaya odaklanan bir Blockchain olan Solana’yı (SOL) izlediğini dile getiriyor. Analiste göre Solana, git gide artan bir üçgen modelinden çıkmaya ve Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı kuvvetli bir ralliyi ateşlemeye hazır görünüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık SOL/BTC, bir çıkış ve yeni bir zirve için tıkanıyor gibi görünmekte. Üst düzeynin dört dokunuşu… Kırılmadan önce dayanabileceği kadar uzun…

Bitcoin, DOGE, AVAX ve 7 Altcoin İçin Çarpıcı Tahmin Geldi!

Smart Contracter: Bu coin, Ethereum’dan çok daha iyi performans gösterecek!

Kripto stratejisti, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek önümüzdeki zamanlarda fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor.

Analistin grafiğine göre, SOL/BTC şu anda beşinci dalga rallisinin erken safhalarında. Analiste göre, kripto para hemen hemen %80’lik bir potansiyel artış görebilir. Analistin listesinde sıradaki altcoin Synapse’dir (SYN). Smart Contracter’a göre, Synapse’in önümüzdeki haftalarda Ethereum’dan (SYN/ETH) çok daha iyi performans gösterdiğini görebiliriz. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bütün 1. katmanlar birbirleriyle rekabet ederken, onları birbirine bağlayan bir şey biriktirmek bana kazma ve kürek oyunu gibi geliyor. SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir zincirden hemen hemen her zincire köprü kurmanıza olanak sağlıyor.

Business Insider Açıkladı: Bu 10 Altcoin, Piyasanın En İyisi!

İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz zamanlarda Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını dile getirdi.

Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini söyleyen analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un hemen hemen 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir biçimde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir biçimde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakında zamandan izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu