Kripto Haberleri

ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple hakkında açıklama

ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple ile ilgili açıklama, kripto para haberleri bölümümüzde ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple ile ilgili açıklama başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple ile ilgili açıklama ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple ile ilgili açıklama

Ripple ile SEC içindeki dava sürerken ABD’nin eski Hazine Müsteşarı Rosie Rios’tan mühim bir açıklama geldi. Rosie Rios, yaptığı bilgilendirmede Ripple’dan (XRP) övgü dolu sözlerle bahsetti. 

Kısa bir süre önce Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Rosie Rios, XRP’nin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığına dikkat çekti. Rosie Rios bunun bunun yanında XRP’nin bu sayede diğer spekülatif kripto paralardan ayrıldığını açıkladı. 

Lakin Rosie Rios’un geride bıraktığımız Mayıs ayında Ripple’ın yönetim kuruluna katıldığını ve bundan dolayı açıklamalarının pek de objektif olarak değerlendirilemeyeceğini de söylemekte yarar var. Bunun yanı sıra Çin’in kripto para piyasası üzerindeki baskısı ile ilgili da konuşan Rios, bu yasağın değişik bir biçimde algılanması gerektiğini açıkladı.

twitterwidget{float:none !important;margin:0 auto !important;}

Kraken CEO’su Jesse Powel ise “aynı gemide değiliz” diyerek Rosie Rios’un açıklamalarına tepki gösterdi. Jesse Powell şunları kaydetti:

“Bu politikacılardan bazılarının fikirlerini nereden aldığını düşünüyorsanız. Hepimiz aynı takımda değiliz ve hepimizin aynı hedefleri yok. Bunu unutmayın.”

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu