Kripto Haberleri

ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü!

ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü!, kripto para takipçileri için ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

ABD Yetkilisi, Tüm Coin’leri Eleştirirken Bu Altcoin’i Övdü!

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios, diğer kripto para birimlerini eleştirirken popüler altcoin XRP’yi övüyor. Birlikte Rosie Rios’un yorumlarını gözlemleyelim…

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios popüler altcoin XRP’yi övüyor!

Eski ABD Hazine Müsteşarı Rosie Rios, kısa süre önce XRP‘nin faydasını öne çıkaran bazı övgü sözler kullandı. Rosie Rios, tweetinde Ripple’a bağlı dijital para biriminin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığını iddia ediyor ve bunun onu esas olarak spekülasyon için yararlı olan diğer kripto paralardan ayırdığına inanıyor. Adı milyarlarca ABD doları tutarındaki banknotlara basılan eski maliyeci, Çin’in şimdiye kadarki en şiddetli kripto para birimi yasağının bir biçimde farkı vurgulaması gerektiğine inanıyor.

Rosie Rios’un kelimeleri, şu anda kendisinin Ripple’ın maaş bordrosunda ismi olduğu göz önüne alındığında, tabi ki dikkatle alınmalı. Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, San Francisco merkezli şirket Mayıs başında, Rosie Rios’u Yönetim Kuruluna kattı. Kraken CEO’su Jesse Powell, popüler altcoin XRP’yi tanıtmak için son haftalarda yapılan çabalara yanıt olarak Rios ve Ripple’a örtülü bir bakış attı ve şunları dile getirdi:

Bu politikacılardan bazılarının fikirlerini nereden aldığını düşünüyorsanız… Hepimiz aynı takımda değiliz ve hepimizin aynı hedefleri yok. Bunu unutmayın…

Powell: XRP borsalar için “büyük bir asimetrik risk” oluşturmaya başladı

Mart ayında Powell, Ripple’ın geçen Aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu aracılığıyla dava edilmesinden sonra, XRP’nin borsalar için “büyük bir asimetrik risk” oluşturmaya başladığını dile getirdi. Yazım sırasında XRP, yüzde 6 artışla 0,97 dolar düzeysinden işlem görüyor.

Uzmanlardan Ripple Müjdesi Geldi!
Altcoin Ripple

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere SEC, geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC bu dava kapsamı içinde, Ripple ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ile kurucu ortak Chris Larsen’ı, XRP aracılığıyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul kıymet satışı yapmakla suçluyor. Ayrıca SEC’e göre, XRP piyasaya sürüldüğü günden bu yana bir menkul kıymet niteliğindedir. Lakin bu davanın açılmasından sonra XRP fiyatında derin düşüşler yaşandı. Kripto para yüzde 80’in üzerinde bir değer kaybına maruz kaldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu