Kripto Haberleri

ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım!

ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım!, kripto para takipçileri için ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

ABD’li Politikacı Bu Meme Coin’den Aldı: Kârdayım ama Satmayacağım!

Kripto para birimi hype’ı bi hayli gerçek. Özellikle zamanlarda ana akıma bi hayli geniş bir biçimde yayılan meme coin projelerinden milyoner olanlara dair birden fazla haber varken. Son zamanlarda, Amerika Birleşik Devletleri 2022 senato adayı Shannon Bray de, Shiba Inu’da altı haneli bir varlığı olduğunu açıkladı. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shannon Bray, popüler meme coin SHIB’e yatırım yaptı

Shiba Inu’nun ShibArmy olarak anılan topluluğu, Twitter’daki en sadık ve kuvvetli topluluklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Hatta ShibArmy kısa süre önce Safemoon’un en kuvvetli kripto topluluğu olarak seçildiği bir Twitter anketinin ardından öfkelendi. Lakin bu, bir çok birinin SHIB’e yatırım yaparak zengin olduğu gerçeğini yalanlamıyor ve bunlardan bir diğeride ABD Senatosu adayı Shannon Bray Shannon, resmi Twitter hesabından kısa bir tweet ile Shib topluluğunu takdir etti ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

SHIB’i takdir ediyorum çünkü ShytoshiKusama’ya (SHIB’in yaratıcısı) inanıyorum. Başka bir token için çalışmama rağmen, en büyük varlığım SHIB’de. Sırf diğer tokenlar ile ilgili tweet atıyor olmam, SHIB ve ShibaArmy’ye odaklanmamı engellemiyor”

Yahoo Uzmanından 2022 İçin SHIB, DOGE ve Kripto Tahminleri!

Yorumlar bölümünde, kendisine Saitama adında başka bir kripto para birimi sorulduğunda, “Hala Saitama’yı tutuyorum. Satmayacağım ama elimde yalnızca 3 bin dolar var. Biraz yaptım ama SHIB’de 6 hanelik yatırımım var,” ifadelerini kullandı. Shiba Inu (SHIB), yazım sırasında yüzde 1’lik bir yükseliş ile 0.00002988 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu