Gündem

Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi kanıtlarıyla birlikte ortaya çıkardı!

Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu!, gündemdeki haberler bölümümüzde Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu!

Milli Eğitim Bakanlığı binasına baskın yapar gibi gidip, kapıda kalan Kemal Kılıçdaroğlu’nun algı operasyonu elinde patladı. Atamalarda adalet istediğini söyleyen Kılıçdaroğlu’nun emrivaki ziyaretini Bakan Özer reddetmişti. Kapıda kalan CHP önderinin basın açıklamaları ardından, MEB binasına vurulan kilit resmi sosyal platformda gündem olmuştu. Daha sonra kilidi kapıya vuran birinin Kılıçdaroğlu’nun koruması Erol bey olduğu ortaya çıkmış, CHP’den konuya ilişkin itiraz gelmişti. “Belge gösterin” diyen partiye, Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi’den istenen ispat geldi.

Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu'nun belge isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu!

“KEMAL BEYİN İSTEĞİ ÜZERİNE…”

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu’nun “belge” isteğini geri çevirmeyerek, kapıya kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte okuyucusuna sundu. Selvi, “Dünkü yazımda Kılıçdaroğlu’nun korumasının kapının kilitlenmesini istediğini yazmıştım. Kılıçdaroğlu o belgenin açıklanmasını istedi. Ben de kamu görevlisi olan korumaların sıkıntıya girmemesi için o belgeyi yayınlamadığımı söylemiştim. Ama Kemal Bey’in talebi üzerine alakalı bölümü yayınlıyorum. Bunun yanı sıra CHP Genel Merkezi aracılığıyla yapılan “Hayal mahsulü” açıklamasını ise size havale ediyorum. Hayal mahsulü hangisiymiş peki? diyerek, belgeyi paylaşımı yaptı.

Abdulkadir Selvi, Kılıçdaroğlu'nun belge isteğini geri çevirmeyerek, MEB kapısına kilit vuran ismi ispatlarıyla birlikte ortaya koydu!

Selvi, yazısının devamında “Ben Kılıçdaroğlu’nun istediği belgeyi açıkladım. Şimdi sıra Kemal Bey’de. Danıştay kararı var demişti, ben de kendisinden Danıştay kararını açıklamasını bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Başa dön tuşu