Gündem

Abdullah Avcı, Alanyaspor’u devirecek planı hazırladı! İlk 11’e yeni isimler!

Abdullah Avcı, Alanyaspor’u devirecek planı hazırladı! İlk 11’e yeni isimler!, gündemdeki haberler bölümümüzde Abdullah Avcı, Alanyaspor’u devirecek planı hazırladı! İlk 11’e yeni isimler! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Abdullah Avcı, Alanyaspor’u devirecek planı hazırladı! İlk 11’e yeni isimler! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Abdullah Avcı, Alanyaspor’u devirecek planı hazırladı! İlk 11’e yeni isimler!

6. haftada eline gelen fırsatı değerlendiremeyen ve Konyaspor’la birliktee kalarak önderlik fırsatını tepen Trabzonspor’a, Beşiktaş’ın puan kaybıyla birlikte ikinci şans dünyaya geldi. Bordo mavili ekip bu kez de Alanyaspor karşısında önderlik karşılaşmasına çıkacak. Savunmada Vitor Hugo’nun kırmızı kart cezalısı olması sebebiyle karşılaşmada forma giyemeyecek. Dolayısıyla bu bölgede değişime rotasyona gidecek olan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı maç planını hazırladı.

Abdullah Avcı, Alanyaspor'u devirecek planı hazırladı! İlk 11'e yeni isimler!

ALANYASPOR TEHLİKESİNİN FARKINDA

Bülent Korkmaz’ın Alanyaspor’un başına gelmesiyle birlikte art arda galibiyetler alan Akdeniz ekibinin çok tehlikeli bir rakip olduğunu düşünen Teknik Direktör Abdullah Avcı dersine iyi çalıştı. Deneyimli hocanın Alanyaspor’un zaafları hususunda taktik çalışmalar gerçekleştirdiği öğrenilirken defansta rotasyona olması sebebiyle takım savunması hususunda öğrencilerine ikazlarda olduğu belirtildi.

Abdullah Avcı, Alanyaspor'u devirecek planı hazırladı! İlk 11'e yeni isimler!

DJANİNY VE HÜSEYİN KADROYA

Vitor Hugo’nun cezası sebebiyle stoperde Edgar Ie’nin partneri için kimi sahaya süreceği araştırılan Abdullah Avcı’nın, Berat’ı stopere çekmesi gündemdeydi. Lakin Avcı, Hüseyin Türkmen’i seçti ve Alanyaspor’a karşı Türkmen’e formayı verecek. Tecrübeli çalıştırıcı hem gördüğü tepki sebebiyle morali bozuk olan hem de istediğimiz gücüne bir türlü çıkamayan Abdülkadir Ömür’ün yerine de Djaniny’yi oynatacak. 

Abdullah Avcı, Alanyaspor'u devirecek planı hazırladı! İlk 11'e yeni isimler!

Bunun yanı sıra Trabzonspor’un Kasımpaşa karşısındaki maçına 83. dakikada müdahil olan ve sakatlanan Dorukhan Toköz’ün durumunun belirsiz olduğu ve maç saatinde netleşeceği de gelen bilgiler içinde.

 

Başa dön tuşu