Kripto Haberleri

Acun Ilıcalı şimdi de NFT pazarı açıyor

Acun Ilıcalı şimdi de NFT pazarı açıyor, kripto para haberleri bölümümüzde Acun Ilıcalı şimdi de NFT pazarı açıyor başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Acun Ilıcalı şimdi de NFT pazarı açıyor ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Acun Ilıcalı şimdi de NFT pazarı açıyor

Yaptığı şov programlarıyla Türkiye’nin en fazla gündeme gelen isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı, Exxen ile Netflix platformuna rakip olmuştu. Şimdi de Opensea NFT Pazar yerine rakip oluyor.

Eneftio nedir?

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Eneftio,Türkiye’nin ilk NFT pazar yeri olacak. Sitede Survivor ünlüler ve gönüllerine ait NFT koleksiyonları yer alıyor. Şimdilik bu koleksiyonları yalnızca gezebiliyor ve beğenebiliyorsunuz.

Yakın gelecekte faaliyete geçeceği gösterilen Eneftio platformuna üye olanlara ise sürpriz armağanler verileceği ifade ediliyor. Bilindiği üzere Ethereum üzerinde NFT çıkarma fiyatları bi hayli yüksek. Acun Ilıcalı bundan dolayı Polygon ağını tercih etmiş. Platformda kullanıcılar kendi NFT’lerini de hazırlayabiliyor.

Kullanıcılar ilk NFT satışını TL ile kredi kartı yahut ön ödemeli kart ile yapıyor. İkinci el satışlarda böyle bir zorunluluk yok. Ayrıca açılış kampanyası süresinde ilk NFT’yi satışa çıkarmak ve sonraki işlemler ücretsiz olacak.

Çok daha bi hayli hızlı ve düşük ücretli Polygon ağını tercih eden Acun Ilıcalı bakalım ne tür kampanyalar yapacak. Cem Yılmaz yahut Refik Anadol gibi isimleri barındıran Opensea karşısında iddialı olması gerekiyor.

twitterwidget{float:none !important;margin:0 auto !important;}

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu