Gündem

Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle – Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle

Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle, gündemdeki haberler bölümümüzde Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Ada Masalı yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Haziran, öte yandan Poyraz’la Batu’nun kavgasının nedenini öğrenmeye çalışırken öte yandan da Poyraz’la aralarındaki köprülerin yıkılmamasını sağlamaya çalışacak. Dizinin yeni bölümünü kaçırmak istemeyenler haberimizin detay kısmında bulunan Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle linklerine ulaşabilir. İyi seyirler…

ADA MASALI 11. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | STAR TV ADA MASALI 11. BÖLÜM CANLI İZLE

Batu’nun planı işe yaramıştır. Poyraz’dan tükettiği yumruk amacına ulaşmış, Haziran ve Poyraz içinde bir kırılmaya neden olmuştur. Lakin Batu’nun halen bilmediği şey, bu olayın Poyraz’da bambaşka etkilerinin de olduğudur. Poyraz’ın karanlık geçmişi üzerindeki perde aralanmaya başlamıştır bir kere…

Melisa ve Alper’in kısa yakınlaşması başlarını hiç beklemedikleri belalara sokacaktır. Biricik’i korumak adına söylenen yalanlar zamanla içinden çıkılmaz bir oyuna dönüşecektir. 

Adada yalanlar üzerine bir oyun kuran bir başka kişi de İdil’dir. Poyraz’ın ilgisini kazanmak için dile getirdiği yalanın nerelere varabileceğini görmeye ekranlara gelecektır. 

Haziran, öte yandan Poyraz’la Batu’nun kavgasının nedenini öğrenmeye çalışırken öte yandan da Poyraz’la aralarındaki köprülerin yıkılmamasını sağlamaya çalışır. Lakin Poyraz bunu hiç de kolaylaştırmıyordur. 

Batu’nun her seferinde işin içinden sıyrılması, kendini suçsuz gösterecek hamleler yapması Poyrazı daha da zor bir duruma sokmaktadır. Lakin her şeye rağmen Poyraz ve Haziran aşka tutunmaya çabalayacaktır. Lakin artık aşklarının karşısında bir değil iki kuvvetli düşman mevcuttur.

ADA MASALI 11. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

 STAR TV ADA MASALI 11. BÖLÜM CANLI İZLE

Ada Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izleAda Masalı 11. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 11. bölüm canlı izle

Başa dön tuşu