Gündem

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle – Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle, gündemdeki haberler bölümümüzde Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle

Ada Masalı yeni bölümüyle Star TV seyircisinin karşısına çıkıyor. Haziran adadan ayrılacak mı? Diziyi kaçırmadan izlemek isteyenler haberimizin detay kısmında bulunan Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle linklerine ulaşabilir. İyi seyirler…

ADA MASALI 15. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE | STAR TV ADA MASALI 15. BÖLÜM CANLI İZLE

Kırlangıç adası, ayrılıklara, kavuşmalara, yeni dostluklara ve herkesin yaşamında bolca karmaşaya gebedir. Haziran ayrılık acısıyla yanıp kavrulmaktadır. Lakin bu ayrılık Haziran kadar Poyraz’ı etkilemiş gibi görünmemektedir. Haziran kendisi kadar acı çekmediğini düşündüğü Poyraz’ın fabrikayı da satışa çıkardığını öğrenince iyice sinir olur. Poyraz, Haziran ile bütün bağlarından kurtulmaya çalışıyor gibidir. 

Yaşadığı ayrılığın üzerine bir de iş teklifi alması Haziran’ın kafasını iyice karıştırır. Sanki etrafındaki her şey ve herkes onu adadan uzaklaştırmaya çalışıyor gibidir. En çok da Poyraz… Bütün bunların bir tesadüf mü yoksa birinin planı mı olduğunu merak eder Haziran. 

Diğer yandan Poyraz, Aliye’nin kendisinden gizli borçlarını ödediğini öğrenir. Bu hamle Aliye’nin hayrına sonuçlanmayacaktır. 

İdil yüzünden sürekli olarak Poyraz’a karşı bilenen Batu yeni planlar peşindedir. Poyraz’ın yaşamını zorlaştırmak için attığı adımlar onu bir İstanbul yolculuğu yapmaya sürükleyecektir. İdil ise artık bir dönemin sonuna yaklaştığının farkındadır, kalbinin başka biri için attığını kabullenmek ise o kadar kolay olmayacaktır.

Adaya gelen bir misafir aracılığıyla gerçek duygularıyla yüzleşen Biricik, Melisa ve Alper ile düşmanlığı ve kendi mutluluğu içinde bir seçim yapacaktır. Bu seçim hem Biricik için hem de Melisa ve Alper için yeni bir sayfanın açılmasına yarayacaktır. 

Poyraz’ın gerçek duygularını öğrenmeye çalışan Haziran son çareyi iş teklifini kabul edip adadan gitmekte bulacaktır. Poyraz’ın onu durduracağını, gitmesine engel bulunacağını ümit etmektedir hep… Oysa Poyraz bir süredir aşkının mutlu ve özgür olması için acısını kalbine gömmeyi tercih etmiştir. Haziran’ın iyiliği için verdiği bu karar iki sevgilinin geri dönülmez bir yola girmesine neden olacaktır. 

ADA MASALI 15. BÖLÜM FULL, TEK PARÇA İZLE

STAR TV ADA MASALI 15. BÖLÜM CANLI İZLE

Ada Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izleAda Masalı 15. bölüm full, tek parça izle | Star TV Ada Masalı 15. bölüm canlı izle

Başa dön tuşu