Ethereum Haberleri

Airbnb CEO’su sordu, en çok öneri kripto paralar için geldi

Airbnb CEO’su sordu, en fazla öneri kripto paralar için geldi, kripto haberleri bölümümüzde Airbnb CEO’su sordu, en fazla öneri kripto paralar için geldi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Airbnb CEO’su sordu, en fazla öneri kripto paralar için geldi ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Airbnb CEO’su sordu, en fazla öneri kripto paralar için geldi

Dünyaca ünlü konaklama ve kiralama platformu Airbnb’nin CEO’su Brian Chesky, Pazartesi günü önerilerini istediği Twitter takipçilerinden gelen sonuçları açıkladı. Chesky’ye en fazla gelen öneri, kripto paraların da Airbnb ödemelerinde kabul edilmesi oldu.

Kendisine 4000’den fazla öneri geldiğini söyleyen Chesky sıralamayı da aktardı:

“1- Kripto para ödemeleri (en fazla öneri bu başlık için)
2- Daha net fiyatlandırma gösterimi
3- Müşteri sadakat programı
4- Güncellenmiş temizlik fiyatları
5- Daha uzun kalma zamanı ve indirimler
6- Daha iyi müşteri hizmetleri
7- Ticari alanlar (mutfaklar ve ortak çalışma alanları)

Buradaki bir çok başlık için zaten çalışmalarımız vardı. Olmayanları kontrol edeceğiz. Kripto para ödemeleri bir çok token’ı içeriyor”

Şirketin 2013’ten bu yana 336 milyar dolarlık işlem yaptığını söyleyen Chesky, kripto para ödemeleri için birkaç senedir talep aldıklarını da kelimelerine ekledi. Airbnb şu anda Visa ve Mastercard ile anlaşmalı kredi kartları, ApplePay ve GooglePay kabul ediyor.

Şirket geçen seneki halka arz izahnamesinde kripto para ve blok zinciri teknolojisinden de söz etmiş ve dikkatleri üzerine çekmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Başa dön tuşu