Gündem

Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax – Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax – Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?, gündemdeki haberler bölümümüzde Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax – Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax – Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi? ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax – Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

Şampiyonlar Ligi C Grubunda savaşan Beşiktaş, ilk maçında evinde Alman ekibi Borussia Dortmund’u ağırlamış ve karşılaşmayı 1-2 kaybetmişti. İkinci maçına deplasmanda Ajax karşısında çıkacak olan temsilcimizin bu maçını takip etmek isteyenler ise internette Ajax – Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Şifreli mi, şifresiz mi? Sorularına yanıt arıyor. İşte yanıtlar…

AJAX – BEŞİKTAŞ ŞAMPYİONLAR LİGİ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı 28 Eylül 2021 Salı günün oynanacak. Karşılaşma saat 19.45’de ekranlara gelecek. Temsilcimizin gruptaki ilk puanını almak için sahaya çıkacağı bu zorlu müsabaka Amsterdam’da, Johan Cruijff Arena Stadyumu’nda oynanacak.

Ajax - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman, saat kaçta? Ajax - Beşiktaş maçı hangi kanalda, şifreli mi, şifresiz mi?

AJAX – BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI HANGİ KANALDA, ŞİFRELİ Mİ , ŞİFRESİZ Mİ?

Ajax – Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı Exxen kanalından naklen yayına girecek. Futbolseverler bu karşılaşmayı şifreli olarak izleyebilecek.

Exxen şifreli olduğundan, kanalı izlemek için üyelik satın almanız gerekmektedir. Satın alma işleminin ardından maç saatinde karşılaşmayı canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu