Gündem

AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakalandı!

AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi!, gündemdeki haberler bölümümüzde AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi!

İYİ Parti Dilovası Demirciler Köyü Mahalle Başkanı Ahmet Erhan Göçmez’in, AK Parti seçmenine küfürler savurduğu videosu sosyal platform ve siyasi gündeminde deprem etkisi yaratmıştı. Geçen gün AK Parti Dilovası ilçe teşkilatından yapılan bilgilendirmede, İYİ Partili Göçmez için tutuklama kararı çıkarıldığı bildirilmişti. Demirciler Mahalle Başkanı’nın, 7 Aralık 2022 tarihinde yakayı ele verdiğı bilgisine ulaşıldı.

AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi!

NE OLMUŞTU?

Aracında hareket halinde ilerlediği esnada, cep telefonu kamerasıyla kendini kayda alarak konuşmaya başlayan İYİ Partili Göçmez, “Yani bu AK Parti’ye oy verenin, AK Parti diye bir partiyi savunanın ben ta a… a… soyunu sopunu sülalesini s…. Burada yakınım uzağım hiç fark etmez. İsteyen istediği yerde paylaşabilir. Ben Kocaeli, Dilovası, Demirciler Köyü’nde yaşıyorum. Böyle bir k..lik, böyle bir vatan düşmanlığı, böyle bir o… ç..luğu yok. Kimse bana AK Parti demesin…” ifadelerini tercih ederek, AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savurmuş, ülkenin gündemine bomba gibi düşmüştü.

AK Parti seçmenine ağız dolusu küfürler savuran İYİ Partili Ahmet Erhan Göçmez yakayı ele verdi!

Olayların ardından, AK Parti Dilovası ilçe teşkilatından yapılan bilgilendirmede İYİ Partili küfürbaz Göçmez için,“İkametgahında bulunmadığı ve yakalanması için çalışma başlatıldığı” ifadeleri yer almıştı.

Başa dön tuşu