Kripto Haberleri

Akıl almaz olay: 100 bin dolarlık kripto para aktarımı için 23.7 milyar dolar işlem ücreti ödendi

Akıl almaz olay: 100 bin dolarlık kripto para aktarımı için 23.7 milyar dolar işlem ücreti ödendi, kripto para haberleri bölümümüzde Akıl almaz olay: 100 bin dolarlık kripto para aktarımı için 23.7 milyar dolar işlem ücreti ödendi başlıklı haberi siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Akıl almaz olay: 100 bin dolarlık kripto para aktarımı için 23.7 milyar dolar işlem ücreti ödendi ile alakalı tüm yanıtlar yazımızda..

Akıl almaz olay: 100 bin dolarlık kripto para aktarımı için 23.7 milyar dolar işlem ücreti ödendi

Kripto para birimleri hızla yaygınlaşmaya sürdürmekte. Lakin işlem fiyatlarındeki artışlar da bir çok aktif üyenin canını sıkıyor. Ethereum ağında yaşananler sebebiyle git gide artan ücretler de buna sebebiyet veren şeylerin başında yer alıyor.

Dün de bu konuyla alakalı akıl almaz bir olay yaşandı. Hong Kong merkezli kripto para borsası Bitfinex, 100.000 dolarlık bir Tether aktarımı için 23,7 milyon dolar ödediklerini açıkladı.

Gelen haber kanallarına göre Bitfinex’in ana cüzdanlarından birinden başka bir borsa olan DeversiFİ’ye 100 bin dolar gönderilmek istendi. Borsaya göre öğle saatleri civarında gerçekleşen işlemde hemen hemen olarak 23.7 milyon dolar işlem ücreti ödendi. Bu sorunun neden meydana geldiği ile ilgili ise halen bilgi yer almıyor.

“Müşterilerin varlıkları risk altında değil”

DeversiFİ yetkilileri aracılığıyla yapılan açıklamalarda, “27 Eylül saat 11.10’da (UTC) yapılan bir işlem sırasında hatalı bir biçimde yüksek işlem ücreti alındı. DeversiFİ şu an bu olayın nasıl olduğunu bulmaya çalışıyor. Hiçbir müşterimizin varlıkları risk altında değildir. Gelişmeleri üyelerimizle paylaşmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

The Block’un Crypto’nun haberine göre bu miktar, şu ana kadarki en büyük Ethereum işlem ücreti olabilir. Bundan önce de haziran ayında 5 milyon dolar ücret ödenen iki işlem gerçekleşmişti. Yapılan işlemin detaylarına da buradan ulaşmak olabilecek.

Eposta ile ın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.
:

Başa dön tuşu