Gündem

Alanyaspor’da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı!

Alanyaspor’da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı!, gündemdeki haberler bölümümüzde Alanyaspor’da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Alanyaspor’da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Alanyaspor’da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı!

Süper Lig’in ikinci devresine girilmeye hazırlanırken takımlar koronavirüse teslim olmuş durumda. Birçok kulüpte pozitif vakalar art arda görülmeye başlarken durumdan en fazla etkilenen takımların başında Alanyaspor geldi. Başakşehir ile karşılaşmaya hazırlanan Akdeniz ekibinin kontrol amaçlı yaptığı Covid-19 testinde toplamda 13 birinin test sonucu pozitif çıktı ve karantinaya alındı.

FARİOLİ DE YAKALANDI

Alanyaspor aracılığıyla konuyla alakalı yapılan bilgilendirme açıklamasında, “Futbolcularımız, teknik heyetimiz, idari ve destek ekibimiz için yapılan Covid 19 PCR testlerinin ardından; Teknik Direktörümüz Francesco Farioli, teknik heyetten 1 antrenörümüz, 7 futbolcumuz ve 4 personelimizin testi pozitif çıkmıştır. İlgili tedavi protokolü ve karantina sürecine başlanmıştır” ifadelerini kullandı.

Alanyaspor'da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı!

KARAR MERCİİ TFF

Ligde git gide artan bu vaka sayılarının ardından maçların ertelenmesi yönünde konuşmalar yapılırken bu sezon pozitif vakalar sebebiyle maç erteleme durumu TFF aracılığıyla tertip edilen yeni talimatname ile kaldırıldı. Ertelemenin yalnızca TFF’nin vereceği özel karara tabii olarak yapılabileceği bilgisine ulaşıldı.

Alanyaspor'da pozitif vakaların sayısı hızla artıyor! Kulüpten açıklama yapıldı!

Başa dön tuşu