Gündem

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla taraftarları heyecanlandırdı! Teknik direktörlük konusunda “acaba” dedirtti!

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda “acaba” dedirtti!, gündemdeki haberler bölümümüzde Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda “acaba” dedirtti! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda “acaba” dedirtti! ile alakalı tüm bilgiler yazımızın detayında..

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda “acaba” dedirtti!

Fenerbahçe’de Vitor Pereira ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör için bir çok isim gündeme gelirken, fanatiklerin hala daha hayalini kurduğu Alex de Souza’dan ümit veren bir paylaşım geldi. Sarı-lacivertlilerin teknik direktör adayları içinde olduğu söylenen efsane ismin paylaşımı, Fenerbahçe’nin başına gelme ihtimalinin arttığı şeklinde yorumlandı.

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda acaba dedirtti!

“BİR GÜN YİNE BİRLİKTE”

Sarı-lacivertlilerin bir diğer eski oyuncularından olan Luciano, içinde kendisi, Aurelio ve Alex de Souza’nın olduğu bir fotoğrafı paylaşımı yaptı. Bu paylaşımı alıntılayan Alex ise üzerine “bir gün yine birlikte” şeklinde yorum ekledi. Efsane ismin bu paylaşımı Fenerbahçe taraftarında heyecan yarattı. Teknik direktör arayışındaki sarı-lacivertli ekipte Alex de Souza’nın takıma yeşil ışık yaktığı değerlendirmesinde bulunuldu.

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda acaba dedirtti!

ADAYLAR ARASINDA GÖSTERİLMİŞTİ

44 yaşındaki Fenerbahçe efsanesi, teknik direktörlük kariyerine ülkesinin takımlarından Sao Paulo’nun u20 takımını çalıştırarak başladı. 5 Nisan 2021’de takımın başına geçen Alex de Sozua güncel olarak hala Brezilya ekibini çalıştırıyor. Adı Fenerbahçe ile anılan ve teknik direktör adayları içinde gösterilen Alex’in halen tecrübesi olduğu için gelmesinin düşük bir ihtimal olduğu ifade edilse de bu paylaşımıyla birlikte ilerleyen zamanlarda sarı-lacivertli ekiple yollarının yeniden kesişeceği tahmin ediliyor.

Alex de Souza Fenerbahçe paylaşımıyla fanatikleri heyecanlandırdı! Teknik direktörlük hususunda acaba dedirtti!

Başa dön tuşu