Kripto Haberleri

Algorand Nedir? 2022 İçin İyi Bir Altcoin Yatırımı Mı?

Algorand Nedir? 2022 İçin İyi Bir Altcoin Yatırımı Mı?, kripto para takipçileri için Algorand Nedir? 2022 İçin İyi Bir Altcoin Yatırımı Mı? ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Algorand Nedir? 2022 İçin İyi Bir Altcoin Yatırımı Mı? başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Algorand Nedir? 2022 İçin İyi Bir Altcoin Yatırımı Mı?

Piyasa değerine göre on sekizinci en büyük altcoin projesi Algorand (ALGO), halen 2022’de olabilecek parabolik bir fiyat artışı yaşamadı. Bu yazıda, analist Kyle Portman’un 2022 analizlerine göz atıyoruz ve Algorand nedir sorusunu yanıtlıyoruz.

Algorand Nedir?

İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen Algorand, ağını güvence altına almak için izinsiz bir PoS konsensüs mekanizması tercih ederek en yeşil Blockchain olarak anılıyor. Algorand, çevre dostu konsensüs mekanizması sebebiyle tamamen merkezi olmadığı için ağı etkileyebilecek tek bir otorite noktası yoktur. Yüzlerce kuruluş şu anda Algorand üzerine inşa ediliyor. ALGO teknolojisini kullanan daha ileri gelen şirketlerden bazıları Circle, Tether, StakerDAO, Ledger ve daha fazlasıdır.

3 tip metaverse coin var. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Algorand 2022 için iyi bir yatırım mı?

Algorand, gelişmiş Blockchain kabiliyetleri sebebiyle Ethereum katili olarak adlandırılıyor. Bunun yanında, Ethereum, Solana, Avalanche ve Polygon gibi diğer kripto para birimlerinin aksine, Algorand 2021’de parabolik bir fiyat artışı yaşamadı. Algorand’ın ATH düzeysi, Eylül 2021’de ulaştığı 2.3 dolardır. Altcoin projesi, 2021’de mühim hamleler yaparak değerini 10 kat artırmış olsa da, ALGO’nun piyasa değerini Solana gibi bir kripto para ile yüz yüze geldirmak, daha fazlası için tonlarca potansiyel olduğunu gösteriyor.

Algorand’ın ekosistemi, diğer bazı Blockchain platformlarına kıyasla hala nispeten ufak. Misal verilecek olursa, geçen sene ekip, ALGO ve diğer Blockchain’ler içinde bir köprü sağlayan bir dijital varlık madencisiyle birlikte ilk Algorand tabanlı merkezi olmayan borsasını piyasaya sürdü. Analist Kyle Portman, bundan dolayırle Algorand’ın 2022 için değerlendirilebileceğini düşünüyor. Hatta, geliştiriciler Algorand’ın Blockchain’e daha fazla uygulama oluşturdukça, değerlemesi bu sene basit bir şekilde ikiye hatta üçe katlanabilir.

Analist diğer taraftan, Algorand NFT ve metaverse trenine yetişemezse, Blockchain’i ve ekosisteminin toz içinde kalacağını belirtiyor. Analiste göre Algorand, Blockchain’in piyasada gerçek bir faydası ve uygulaması olduğu için rastgele bir meme token’inden daha iyi bir bahis yapıyor. ALGO’yu Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Kraken, Bitfinex, Bittrex ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu