Kripto Haberleri

Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı!

Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı!, kripto para takipçileri için Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı!

Bitcoin, 10 Kasım itibariyle ATH düzeysini 68,789.63 dolar olarak yenilerken, birden fazla altcoin projesi de bu yükselişe eşlik etmeye sürdürmekte. CryptoDiffer verilerine göre bugün IDIA, EGLD, SOUL, ALEPH ve QRDA ilk 5 olmak üzere onlarca kripto para birimi yeni zirvelere ulaştı. Bizde, Kriptosite.com olarak verileri detaylandırdık. İşte ayrıntılar…

Bugün ATH’ye ulaşan 15 altcoin

CryptoDiffer listesini ATH düzeysini koruyabilen altcoin’lere göre sıralıyor. İlk sırada bulunan merkezsiz inkübatör, fırlatma rampası ve takas ekosistemi IDIA, bugün 2,87 dolara bir hamle daha yaparak keşif modunda olduğunun sinyallerini verdi. Lakin listenin en enteresan ismi Elrond (EGLD) olabilir. Sharding teknolojisi aracılığıyla en bi hayli hızlı işlemleri sunmayı amacında olan Elrond, durgun bir 2020’nin ardından en fazla git gide artan altcoin’ler içinde ilk sıralarda yer almaya başlıyor. EGLD bugün, 338.22 dolar ATH’sini kaydetti ve fiyat keşfi yolculuğuna çıkabileceği 333.14 dolar civarında işlem görmeye sürdürmekte.

Dev Borsanın CEO'su, Büyük Ellerin Aldığı 3 Altcoin Projesini Paylaştı!

Üçüncü sıradaki Phantasma (SOUL) ise tamamen birlikte çalışabilir, merkezsiz, zengin özelliklere sahip bir Blockchain’dir. SOUL fiyatı da bugün 3.48 dolar ATH’si ardından ufak bir düzeltmeyle 2.35 dolar bölgesinde durakladı. Dördüncü sırada bulunan ALEPH, SOUL’un molası esnasında yukarı yönlü ivme kazanmaya sürdürmekte. Kendini merkezi olmayan veri deposu olarak tanımlayan Aleph.im (ALEPH), bugün 0.7862 dolar ATH’sini kaydetti ve saatlerdir herhangi bir büyük düzeltme yetaptan yolculuğuna sürdürmekte. İlk 5 arasına girmeyi başaran son altcoin Qredo (QRDO), kripto para sahipliğini ve Blockchain bağlantısını yeniden tasarlamayı amaçlıyor. QRDO fiyatı da bugün 7.48 dolar ATH’sini kaydetti ve şu anda %17.40 altında 6.09 dolardan işlem görüyor.

Kriptosite.com olarak aktardığımız CryptoDiffer bültenine buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu