Kripto Haberleri

Altcoin Uzmanı, Tahtadan Sıçrayacak 4 Coin’i Duyurdu!

Altcoin Uzmanı, Tahtadan Sıçrayacak 4 Coin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Altcoin Uzmanı, Tahtadan Sıçrayacak 4 Coin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altcoin Uzmanı, Tahtadan Sıçrayacak 4 Coin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altcoin Uzmanı, Tahtadan Sıçrayacak 4 Coin’i Duyurdu!

 Yakından takip edilen bir trader, kripto pazarları yeşile dönerken Chainlink, Litecoin ve iki altcoin için sırada ne olabileceğini tahmin ediyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

4 altcoin patlayacak

Altcoin Sherpa olarak anılan takma adlı analist, 145.000 Twitter takipçisine Litecoin’in kırılırsa LTC’yi %25’lik bir ralliye götürebilecek bir direnç düzeysiyle yüz yüze olduğunu dile getiriyor. Analist: “LTC: Bu alanı temizlersek, 300 doların ortasını görsem şaşırmam” diyor. Analistin grafiğine göre, 290 dolar işareti tutarsa, ihlal edilecek bir sonraki ana düzey olarak 369 dolar görüyor. Analistin grafiğine göre, 290 dolar işareti tutarsa, ihlal edilecek bir sonraki ana düzey olarak 369 dolar görülüyor.

Image

Sırada merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink (LINK) var. Analist, LINK’in önceden üç kez başarısız olan bir direnci potansiyel olarak kırdığını gösteren bir grafik çiziyor. LINK için 34 dolar işaretinden sonraki bir sonraki fiyat düzeysi 42 dolar, bu da hemen hemen %23’lük potansiyel bir ralli olacaktır.

Image

Yatırımcının baktığı bir sonraki altcoin, dYdX merkezi olmayan borsanın (DEX) yönetim tokeni olan DYDX’tir. Altcoin Sherpa’ya göre, DYDX’i çevreleyen hype normalden daha az, bu da radarın altında bir hareket için hazır olduğunun bir işareti olabilir. Analist: “DYDX: Yine de iyi bir proje. İnsanlar bunu umursamadığında ve biriktiğinde, olabileceken satın alma zamanı gelmiştir. Aktif bir ticaret değil, yalnızca birkaç haftalığına satın almak ve tutmak için iyi bir ticaret ” diyor.

Image

En son, kripto analistinin radarında Kusama (KSM) var. Analist: “KSM: Bunun toparlanmasını bekliyorum fakat BTC’den daha iyi performans göstereceğini düşünmeyin” diyor.

Image

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu