Kripto Haberleri

Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur!

Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur!, kripto para takipçileri için Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altın Analisti Korkuttu: Bu Seviyenin Altına İnersek Felaket Olur!

Altın fiyat aralıkları, büyük desteğin hemen üzerinde çok fazla netlik göstermezken, Pazartesi günkü işlem seansı sırasında bir ileri bir geri gitti. Analist Christopher Lewis, mevcut piyasa ortamını yorumladı ve mühim düzeylere gözleri çevirdi.

Christopher Lewis: Fiyatlar 1.680 dolar düzeysinin altına düşebilir!

Altın fiyat aralıkları, Pazartesi günkü işlem seansı sırasında yine kafa karışıklığına neden olarak bir ileri bir geri gitti. Durum böyle olunca, piyasa şu anda mühim bir alan olan 1.750 dolar düzeysinde asılı duruyor. Bu nedenle analist Christopher Lewis’e göre, pazarın güçlenip güçlenmeyeceğine yahut dağılıp dağılmayacağına karar verirken, pazarın çok fazla gürültülü davranış görmeye devam etmesi olabilecek. Analiste göre, piyasanın en büyük itici güçlerinden biri şüphesiz ABD doları olacak, bundan dolayı ABD Dolar Endeksi’ni yakında zamandan takip edin. Dolar ve altın içinde büyük bir negatif korelasyon var ve Christopher Lewis’e göre, bunun bunun yanında getirilere de dikkat etmemiz gerekiyor. Christopher Lewis açıklamalarının devamında şunları dile getiriyor:

Şu anda işlem yaptığımız alan çok mühim, bundan dolayı geçen haftanın en düşük düzeylerinin altına düşersek, piyasanın 1.680 dolar düzeysinin altına düşmesi çok olabilecek. Bu da uzun vadeli grafiklerde mühim bir destek düzeysidir. Bu düzeynin altına inmek altın için felaket olur ve 1.500 dolar düzeysine düşme olasılığını görülmektedirır. Bunun yanı sıra, geri dönüp 1.790 dolar düzeysindeki en son zirveyi çıkarırsak, 200 günlük EMA’yı, ardından olabileceken 1.835 dolar düzeysini test etmemiz çok olası. Ne olursa olsun, bir tür hareket oluşturmaya çalıştığımızı düşünüyorum ve bundan dolayı sonraki birkaç seans çok mühim olabilir. Tekrar harekete geçmek üzere olduğumuz için, takip etmek için dürtüsel bir şamdan arayın.

"Daha Fazla Acı Bilave edin" 2 Analist, Aralık İçin Altın Tahminlerini Verdi!

Chris Vermeulen: Önümüzdeki yıl, altın için çok büyük bir yıl olabilir

Kriptosite.com olarak önceden açıkladığimiz üzere, TheTechnicalTraders.com baş piyasa stratejisti Chris Vermeulen, hem Bitcoin hem de altın fiyat aralıklarını yorumladı. Chris Vermeulen konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Bence altın bir temel oluşturmaya çalışıyor. Bence yıl sonuna kadar burada 1.700 dolar ve 2.000 dolardan önce bir aralıkta kalmaya çalışacak ve önümüzdeki yıl, altın fiyatı için çok büyük bir yıl olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu