Kripto Haberleri

Altın da Listede Mi? Ünlü CEO: 2022 Zor Olacak! Bu 6’sına Bakın

Altın da Listede Mi? Ünlü CEO: 2022 Zor Olacak! Bu 6’sına Bakın, kripto para takipçileri için Altın da Listede Mi? Ünlü CEO: 2022 Zor Olacak! Bu 6’sına Bakın ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altın da Listede Mi? Ünlü CEO: 2022 Zor Olacak! Bu 6’sına Bakın başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altın da Listede Mi? Ünlü CEO: 2022 Zor Olacak! Bu 6’sına Bakın

Almonty Industries CEO’su Lewis Black’e göre, önümüzdeki yıl enflasyon ve tedarik zinciri darboğazlarının daha da kötüleşmesiyle “zor bir yıl” olacak.  Black, enflasyon ile ilgili düşüncelerini paylaşırken yatırım yapılabilecek 6 emtiaya dikkat çekti. Peki, bunların içinde altın var mı? Kriptosite.com olarak detayları paylaşmak istedik…

Lewis Black, 6 emtia için tavsiye verdi: Altın da var mı

Black, “Enflasyon yaratıldı, çünkü herkesi kilitlemenin çözümü onlara para atmaktı. Sonuçta, dolaşıma soktuğunuz para enflasyon yaratır. Şu anda ortalıkta dolaşan çok miktarda para var. Bu bi hayli olağanüstü. Yani bu bir süre enflasyonu ateşleyecek,” ifadelerini kullandı. Enflasyon yeni başladığı için en fazla zarar gören tüketici olacak. Black, “Önümüzdeki yıl bunu gerçekten hissetmeye ekranlara geleceksınız. Zor bir yıl olacak. Hiçbir zaman enflasyonist bir ortamda bulunmamış koca bir nesil var. Ve bence bu şok edici olacak,” dedi.

Altın Fiyatı, Bu Hafta Ne Yapacak? Tahminler Ne Yönde?

Yatırım yönünden bakıldığında bu ortamda en fazla emtialar yararlanacak. Black, şu anda enflasyonun bu kadar yüksek olması sebebiyle, tüm parayı şimdi sisteme yatırmanın en akıllıca karar olmayabileceğini de kelimelerine ekledi. Black, yatırımcılara çelik, çimento, bakır, nikel, tungsten ve kalaya bakmalarını tavsiye ediyor. Black’e göre enflasyon yoluyla ortaya çıkacak bu tür eşitsizliği gidermenin tek yolu, esasen insanları bu büyük artışlardan kurtarmaya ve iyileştirmeye yol gösterecek hükümet çalışmaları yahut programlar yaratmaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu