Kripto Haberleri

Altın Kâhini, Yatırımcılara Seslendi: Yeni Rekorlar Geliyor!

Altın Kâhini, Yatırımcılara Seslendi: Yeni Rekorlar Geliyor!, kripto para takipçileri için Altın Kâhini, Yatırımcılara Seslendi: Yeni Rekorlar Geliyor! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altın Kâhini, Yatırımcılara Seslendi: Yeni Rekorlar Geliyor! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altın Kâhini, Yatırımcılara Seslendi: Yeni Rekorlar Geliyor!

Değerli metal yorumlarıyla gündeme gelen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni bir  piyasa değerlendirmesinde bulundu. Kriptosite.com olarak detayları aktarıyoruz…

İslam Memiş, altın yatırımcılarını uyardı: Kanmayın

Altın ve dolar, geçtiğimiz haftanın başlarında ani bir biçimde artmasınin ardından sert bir düşüş yaşadı. Türk lirası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın para birimini güçlendirmeyi amacında olan yeni planı açıklamasının ardından çarpıcı kazançlar gördü. Kazançlar, Erdoğan’ın tasarruf sahiplerine lira cinsinden tutulan banka mevduatlarının değerini aşındıran durumlara yönelik hamle atılacağını duyurmasının ardından yaşandı. 18 liranın üzerine kadar çıkan dolar, 11 liranın üzerinde sabitlendi. 1.000 liranın üzerine çıkan gram altın ise 600 ve 650 lira aralığından işlem görmeye başladı.

"Çok Kritik 2 Hafta" 3 Analist, Altın Fiyatı Beklentilerini Paylaştı!

Yaşanan bu gelişmelerin ardından yatırımcılar, bir sonraki fiyat hareketinin hangi yöne doğru bulunacağını düşünmeye başladı. Uzmanlar da yorumlarını aktarmaya sürdü. Son iddialardan biri, 3 Ocak’ta dolar ve altın fiyat aralıklarının yükseliş yaşayacağına dair yorumlardı. 3 Ocak tarihine, enflasyonun açıklanacağı söylenerek dikkat çekiliyor. İslam Memiş, ufak yatırımcılara varlıkların fiyatı düşüyor diye “elinizdekileri sakın satmayın” ikazsında bulundu.

Memiş, son açıklamasında, bu 3 Ocak iddiasının “yeni moda” olduğunu altını çizerek “Kanmayın” ifadelerini kullandı. Ayrıca “yüksekten alanlar, elinizdeki altını sakın satmayın” dedi. Buna neden olarak ise “kıymetli metalin 2022’de yeni rekorlar deneyecek olmasını” gösterdi. Yeni yıla 3 gün kalmışken, fiyat aralıkların nasıl hareket edeceğini zaman gösterecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu