Kripto Haberleri

Altın’ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın!

Altın’ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın!, kripto para takipçileri için Altın’ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Altın’ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Altın’ı Öven Hedge Fon Efsanesi: Bundan da Satın Alın!

Ünlü analist Ray Dalio Bitcoin hususundaki duruşunu açıkladı. Altın madenini övmesiyle bilinen Ray Dalio, Bitcoin’de ne düşüşte ne de aşırı yükselişte. Ray Dalio, konu Bitcoin olduğunda ne öfkeli bir boğa ne de bir ayı olduğunu açıklıyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

Uzman: ONS ve Gram Altın Bu Seviyeleri Görebilir!

Altın mı Bitcoin mi?

Amerikalı milyarder, geçen sene Bitcoin hususundaki tutumunu değiştirerek, bir miktar elinde tuttuğunu ortaya koydu. Çeşitlendirmenin büyük bir savunucusu olmaya devam eden Dalio, pazarlarda rekabet etmenin Olimpiyatlarda rekabet etmekten daha zor olduğunu dile getirdi. Dalio, hem bağnazların hem de “düşünceli” bireylerin Bitcoin topluluğunun bir parçası olduğunu dile getiriyor. Ünlü analist, BTC‘nin zamana karşı bozulmadan ayakta kalmayı başarmasından etkilendiğini yineledi. Lakin Bitcoin’in yüz yüze geldiğı bazı riskler hususunda uyardı. Her şeyden önce, evrimin doğası gereği her şey eninde sonunda eskidiği için yeni bir alternatifin ortaya çıkabileceğine inanıyor.

Analist: Haftaya Altın Fiyatı, Bu Seviyeleri Kırabilir!

Çeşitlendirme maksadıyla daha fazla paranın değiştirilemez tokenler ve diğer kripto paralara akabileceğini tahmin ediyor. Dalio halen NFT’lerle uğraşmadı, fakat en son kripto çılgınlığı onu meraklandırmış görünüyor. Analist, hükümetlerin tıpkı eskiden altın ve gümüşü yasakladıkları gibi Bitcoin’i de yasaklayabilecekleri hususunda bir kez daha uyardı ve “Alternatif bir para biriminiz olduğunda, bu her hükümet için bir tehdittir. Her hükümet kendi para biriminde bir tekel ister” dedi. En son, fidye yazılımlarının ve kötü amaçlı yazılımların yaygınlaşmasından Bitcoin’i rahatsız eden başka bir sorun olarak da bahsetti. Ray Dalio, altını geçeceğini düşünmediğinden BTC’nin 1 milyon dolara ulaşacağını düşünmüyor. Öncü kripto para biriminin altının hemen hemen yüzde 20’si değerinde olduğunu tahmin ediyor ve bundan dolayı düşüncesinde haklı olduğunu dile getiriyor. Dalio, altının binlerce senedir evresel para olarak kabul edilmesi ve merkez bankası rezervlerinde üçüncü en büyük varlık olması sebebiyle hala tercih edilen bir değer deposu olduğunu belirtiyor. Ayrıca izlenememesinin de bir artı olduğunu belirtiyor.

4 Uzman, Bu Altcoin'leri Seçti: Fiyatlar Fırlama Modunda!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu