Kripto Haberleri

Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı!

Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı!, kripto para takipçileri için Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, 2022’nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin’i Paylaştı!

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, birlikte çalışabilir Blockhain’i Polkadot (DOT) için 2022 tahminlerini paylaşıyor. Analiste göre altcoin fiyat aralıklarına dair en isabetli tahminler Ethereum çiftenden çıkarılabilir. Gelin, Cowen’in bu paritedeki tahminlerine göz atalım.

Altcoin analisti, DOT’un ETH karşısında kuvvetli olduğunu dile getiriyor

Yeni bir Youtube videosunda Cowen, bir altcoin olarak gücünü ölçmek için Ethereum çiftinde (DOT/ETH) Polkadot’a bakıyor. Cowen’e göre, DOT, yavaşça kanayan bir çok altcoin projesinin aksine, en azından Ethereum’a karşı yukarı ve aşağı gidiyor. Analiste pariteye dair şunları dile getiriyor:

DOT/ETH çiftinin yakında zamandan takip edilmesi gerekiyor. İyi bir altcoin’nin temel testi, makro ölçekte, en azından Ethereum’a karşı bir osilatör olmasıdır. Daha az ödül için daha fazla risk alıyorsunuz. Dolayısıyla burada DOT’un aslında ETH’ye karşı bir osilatör olabileceğine dair hala umut var, fakat halen bunu söylemek için çok erken.

Bitcoin, Ethereum ve diğer büyük kripto para birimleri son 24 saatte yatay hareket ederken; piyasa genelinde 4 altcoin yükselişiyle ön planda gözüküyor.

Benjamin Cowen, uzun vade beklentilerini paylaşıyor

Analist, DOT’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar akılda kalıcı olmamasına rağmen, birlikte çalışabilirlik Blockchain’in nihayetinde uzun soluklu zamanda bir yükseliş yapısı oluşturduğunu dile getiriyor. Cowen, ATH düzeylerinin gelecek yılın ilk yahut ikinci çeyreğinde kırılabileceğini düşünüyor:

Son birkaç aydır DOT’un incelediğimiz diğer birinci katman Blockchain’ler kadar iyi performans göstermediğini bilinmekte. Ama yine de, makro ölçekte, genelde daha yüksek dipler koyduğumuzu iddia ediyorum. Gerçekten, bu, 50 ila 60 dolar aralığına kadar yavaş bir yükseliş trendiyle doruğa ulaşıyor gibi görünmekte…

Kriptosite.com analizlerini paylaşımı yaptığımız Benjamin Cowen, uzun vadeli tahminleriyle sonlandırıyor:

Demek istediğim, Bitcoin nispeten yükselişte kalsa bile biraz zaman alabilir, umarım öyledir. DOT’un bu düzeylere geri dönmesi biraz zaman alabilir. 2022’nin ilk çeyreği yahut ikinci çeyreği hedefleniyor olabiliriz…Umarım DOT yükseliş trendinde kalır ve sonunda 2022’ye girerken ATH düzeylerine çıktığını göreceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu