Kripto Haberleri

Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı!

Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı!, kripto para takipçileri için Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, 2022’ye Damga Vuracak Stake Coinleri Açıkladı!

Metaverse projelerinin yakın takipçisi Thoa Tran’ın 5 potansiyel oyna-kazan platformuna göz attıktan sonra, en yüksek yıllık getiri oranlarına sahip stake coinleri gözlemleyelim. Bu yazıda, analist Tanvir Zafar’ın listesinden Terra ve Solana gibi dev hacimli altcoin’lerin stake getirilerini listeliyoruz.

İşte 2022’de yakında zamandan takip edilebilecek stake coinleri

Açık kaynaklı bir stablecoin ağı Terra (LUNA), sektör verilerine göre 13 ürün teklifinde kilitli toplam değerde 20.05 milyar dolar ile ATH düzeysine ulaştı. 1 Aralık’ta Terra’nın TVL’si 11.9 milyar dolardı ve bir aydan kısa bir sürede %68’lik bir artışa işaret ediyor. Bu, kullanan bireylerin stake ödülleri almak için protokole büyük miktarlarda yatırım yaptığı manasına gelmektedir. Ayrıca yıllık stake ödüllü hemen hemen %12,10, böylece analiste göre stake coin arayanlar için Terra ilk sırada tercih edilebilir.

2022'ye Damga Vuracak Stake Coinleri

Listedeki stake coinleri içinde en genç JEDSTAR projesidir. Burada, NFT sanatçıları için telif hakkı gibi kavramlar; düşük ekonomik nüfusların gelir elde etmesini sağlamak maksadıyla bir mobil uygulama aracılığıyla madencilik; anti ‘pump ve dump’ mekanizmaları gibi güvence hizmetleri sunulur. Projenin yıllık getirisi, 20 günlük kilitli dönemlerle %120.000’dür.

PfakateSwap, kullanıcıların CAKE stake etme olanağı sağlayan popüler bir staking platformudur. CAKE stake edilerek başka tür token’ler kazanılabilir. Ethereum gibi platformlarla yüz yüze geldirıldığında, BSC ile işlem fiyatları bi hayli düşüktür. CAKE için hesaplanan yıllık getirisi %31-42 içinde değişmektedir.

Stake Coinleri

SHIB, Dogecoin’in en büyük rakibi olarak tasarlandı. Merkezsiz borsa ShibaSwap, SHIB için staking ve farming havuzları sağlıyor. Ödüller BONE token ile dağıtılmaktadır. ShibaSwap borsasında, SHIB sahipleri ödüllerini tekrar stake edebilir ve NFT yahut likidite madenciliği gibi çeşitli enstrümanlara ulaşabilirler.

Solana, ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş verimli bir Blockchain’dir. Bu ölçeklenebilirlik, Solana’nın düşük fiyatları ve bi hayli hızlı işlemleri ile sağlanır. Ağdaki çoğu işlem birkaç saniye içinde tamamlanır. Solana’daki yıllık getiri oranı %7-11 içinde değişiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu