Kripto Haberleri

Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer!

Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer!, kripto para takipçileri için Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutamazsa, 32 Bin Dolara Düşer!

Kripto traderı Eric Krown’a göre, önder kripto Bitcoin (BTC)’nin 42.000 dolarda tutunması gerekiyor, aksi takdirde 32.000 dolara kadar düşme riski var. Bitcoin boğaları, Çin’in kripto para birimiyle alakalı her şeyi baskı altına alması, geçen haftaki olumlu fiyat hareketlerini durdurması ve büyümeyi gün içinde boğması sebebiyle, 27 Eylül’de 43.000 dolarlık destek düzeysinin yakınında ayılarla savaşmaya sürdürmekte. Kriptosite.com olarak kripto traderı Eric Krown’un Bitcoin tahminlerini ve beklentilerini siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

“BTC 42.000 dolarda tutunmayı başaramazsa düşmeye devam edebilir””

Kripto para traderı ve Krown’s Crypto Cave’in konut sahibi Eric Krown’a göre, Bitcoin (BTC) için bir sonraki adım gerçekten “hangi zaman diliminden söz ettiğinize bağlı”, fakat şu anda daha orta ve uzun vadeli görünüme odaklanıyor.

Bitcoin

Kripto para traderı şu an için “Muhtemelen bu 40.000 dolarlık düşük bölge civarında dolaşacağız” diyor ve eğer BTC 42.000 dolarda tutunmayı başarırsa “bu potansiyel geri dönüş noktasına tam burada bakacağını” dile getiriyor. BTC bu destek düzeysini koruyamazsa, Eric Krown, fiyatın bir süre daha düşmeye devam edebileceğini ve “aylar öncesinden CME boşluğunu doldurarak 32.000 – 33.000 dolar düzeylerine kadar düşebileceğini” belirtiyor.

Kripto traderı, yıl sonunun Bitcoin için iyi göründüğünü düşünüyor

Bu olası bir senaryo olsa da Eric Krown, 2021’in son çeyreğine girerken Bitcoin (BTC) fiyatı için daha olumlu bir gelecek gördüğünü öne sürüyor. Kripto traderı iyimserliğini şu açıklamayla ifade ediyor:

Aslını söylemek gerekirse burada biraz daha iyimserim. Bitcoin (BTC) burada dibe vurmuş ve burada biraz zaman harcamış mı, yoksa 32.000–33.000 dolara inmiş mi? Aslını söylemek gerekirse yıl sonunun olabileceken iyi göründüğünü düşünüyorum.

Yazının yazıldığı sıralarda önder kripto para, son 24 saatlik periyotta %0,26’lık düşüşle 43.176 dolardan işlem görüyordu. BTC bu sene içinde 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek düzeysi (ATH) olan 64.863 doları gördükten sonra, şu ana kadar %33,43 oranında değer kaybetti.

Bitcoin fiyatı 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu