Kripto Haberleri

Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Seviyeleri Görecek!

Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Seviyeleri Görecek!, kripto para takipçileri için Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Seviyeleri Görecek! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Seviyeleri Görecek! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Bitcoin Fiyatı Sırasıyla Bu Seviyeleri Görecek!

Kripto para strateji uzmanına göre Bitcoin (BTC) kuvvetli bir yükseliş için göz kırpıyor. Popüler kripto analisti Kevin Svenson, piyasa değerine göre ileri gelen kripto varlığının yükseliş yönünün başlangıç ​​aşamalarında olduğunu gösteren sinyaller verdiğini dile getiriyor. Uzmanın görüşleri ve öngördüğü Bitcoin fiyatı Kriptosite.com’da.

Analist, 2022'nin En Hızlı Atı Olacak Altcoin Projesini Paylaştı!

Bitcoin fiyatı buralarda

Svenson, 67.400 YouTube abonesine, Bitcoin’in bir “çarpma ve koşma eğilimi gösteren bir yukarı dönüş dibi” sergiliyor gibi göründüğünü dile getiriyor. Uzman, “Bitcoin şimdi, destansı bir geri dönüşe sahip olduğumuz Mart [2020] covid çöküş modeline çok andıran bir düzende oturuyor. Çarpıp kaçan bir ters dip” ifadelerini kullanıyor. Çarp ve koş ters dip modeli, traderların bir fiyat trendinin sonunu ve bir diğeri olannin başlangıcını belirlemelerine yardımcı olmayı amaçlar. Model genelde piyasada aşırı spekülasyon olduğunda görülmektedir.

İşte 2022 İçin 6 Bitcoin ve Altcoin Tahmini

Svenson, bir sonraki büyük fiyat engelinin Eylül ayından bu yana hemen hemen 53.500 dolar olan bir önceki yüksek düzeyyi geçeceğini dile getirdi. Svenson şöyle diyor:

Boğalar için şuana dek bi hayli iyi görünüyor. Hala ormandan çıkmadım ama şu anda gördüğüm şey hoşuma gitti.

BTC, yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden hemen hemen 48 bin dolardan işlem görüyor. Svenson bunun bunun yanında parabolik dur-ve-ters (SAR) göstergesinin Bitcoin’in yükseliş yönünün ortasında olduğuna işaret ettiğini dile getiriyor. Analist, Bitcoin‘in 2022’de tüm zamanların en yüksek düzeylerine fırlamasının olabilecek olduğunu düşünüyor. Lakin kısa vadede Svenson, Bitcoin’in önce 63.222 dolara, ardından 69.000 dolara yükseldiğini görüyor.

Bitcoin İçin Önemli Al-Sat-Tut Stratejileri!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu