Kripto Haberleri

Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Harika Kripto Portföyü

Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Harika Kripto Portföyü, kripto para takipçileri için Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Harika Kripto Portföyü ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Harika Kripto Portföyü başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Bu 6 Altcoin’e Bakın! Harika Kripto Portföyü

Popüler bir kripto analisti, kripto piyasaları yeni bir yıla girerken en iyi altcoin seçimlerini paylaşıyor. Biz de Kriptosite.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için bir araya getirdik.

Analistin altcoin portföyünde neler var?

Into the Cryptoverse kurucusu Benjamin Cowen, vermiş olduğu bir röportajda, 1. katman Blockchain projelerinin birincil ilgi odağı olduğunu dile getiriyor ve portföyünde bahsediyor:

Açıkçası Ethereum var, fakat bu bir tür ‘altcoin endeksi’. Altcoin’lerinizin Ethereum’dan daha iyi performans göstermesini yahut en azından ona karşı salınmasını istiyorsanız, makro ölçekte ETH değerlerine bakın. MATIC bence iyi bir proje, katman-2 ölçeklemenin mühim olduğunu düşünüyorum. Ama bunun yanı sıra Cardano, Polkadot, Avalanche var.

Altcoin

Ayrıca Benjamin Cowen’in listesinde Cardano (ADA), cross-chain birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT), katman-1 akıllı anlaşma platformu Avalanche (AVAX) var. Analist, yıla 2 doların altında başlayan ve Kasım ayında hemen hemen 260 dolara git gide artan akıllı anlaşma platformu Solana’yı (SOL) da beğeniyor:

Solana, bence iyi, istediğimden biraz daha merkezi. Lakin bu, bazı insanlar için mutlaka kötü bir şey olduğu manasına gelmiyor, çünkü bazı insanlar bunu tercih ediyor.

Benjamin Cowen, Chainlink (LINK)’in ETH ile alakalı hayal kırıklığı yaratan sayılarına rağmen Oracle ağı ile ilgilenmeye sürdürmekte:

Chainlink enteresan, çünkü ayı piyasasında gerçekten iyi iş çıkardı. Tutuyorum ve bu piyasa döngüsünde beklentilerimi karşılamadı. 2022’de iyi bir şeyler yapacak birini arıyorum çünkü açık söylemek gerekirse, son 18 ayda Ethereum’a karşı %90 düştü.

Altcoin

Listesinin sonuncusu merkezi olmayan bir stablecoin paketini destekleyen Ethereum rakibi Terra (LUNA). Benjamin Cowen kelimelerini şöyle tamamlıyor:

İzlediğim başlıca projeler ADA, DOT, AVAX, MATIC, LUNA, SOL. Sadece ilk 10 yahut 20’ye bakarsanız yanlış gitmek gerçekten zor. Katman-1’leri, birkaç katman-2’yi ve bir oracle. Bence bu harika bir kripto portföyü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu