Kripto Haberleri

Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Ama ATH Geliyor

Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Ama ATH Geliyor, kripto para takipçileri için Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Ama ATH Geliyor ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Ama ATH Geliyor başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Bu Altcoin’den Milyonlarca Satıyorlar! Ama ATH Geliyor

Popüler kripto kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, bir altcoin projesinin ATH yapmasını bekliyor. Analist, Chainlink (LINK)’in fiyat hareketinin son birkaç aydır inişli çıkışlı olmasına rağmen hala yukarı doğru hareket ettiğini dile getiriyor. Kriptosite.com olarak, detayları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik, birlikte konuyu gözlemleyelim…

Analist, bir altcoin projesinin ATH yapmasını bekliyor

Yeni analizinde Coin Bureau sunucusu Guy,  1.81 milyon abonesine, LINK‘in 2021’in başlarında sıcak bir altcoin olduğunu, fakat yılın ikinci yarısında soğuduğunu dile getirdi. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink’in tüm duyurularına, ortaklıklarına, güncellemelerine ve geliştirmelerine rağmen, LINK 2021’in başından bu yana yalnızca %50 arttı. Bu, diğer tüm kripto para birimlerinden ve hatta bazı hisse senetlerinden fazla daha azdır. Peki ne veriyor? Yeni başlayanlar için LINK bir DeFi tokenidir.  DeFi, 2020’de ve 2021’in başlarında sıcaktı, fakat son yarım yılda hype azaldı.

Fiyatı 1 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin İle Tanışın!

Analist: Chainlink’in arkasındaki ekip LINK’i satıyor!

Guy bunun bunun yanında Chainlink’in arkasındaki ekibin LINK’i nasıl sattığını ve Oracle altcoin’i üzerinde muazzam bir satış baskısı oluşturduğunu da vurguluyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink ekibi, Chainlink’in mevcut operasyonlarını ve önümüzdeki zamanlarda genişlemesini finanse etmek için milyonlarca LINK satıyor.  O vakitler, ekip LINK’i satmaya başlamadan önce, LINK’in dolaşımdaki arzı 400 milyon civarındaydı. Bugün, LINK’in dolaşımdaki arzı 467 milyonun biraz kuzeyinde.  Şimdi, LINK başına hemen hemen fiyatın hemen hemen 20 dolar olduğunu varsayarsak bu, 1,3 milyar doların üzerinde satış baskısına yol açar, ki bu gerçekten delilik.

Analist, 2 Altcoin Projesinin İsmini Verdi!

Analist: Chainlink yakında zamanda tüm zamanların en yüksek düzeylerine ulaşacak

Guy ardından bu satış baskısının Chainlink’in uzun vadeli fiyat hareketi için iyi olduğunu fakat kısa vadede projeye zarar verdiğini açıklıyor. LINK’in görece düşük performansının bir başka nedeni, Guy’ın ayrıntılı olarak açıkladığı gibi, “spekülatif yatırım” statüsüdür. Deli satış baskısına ve bireysel yatırımcı finansmanındaki düşüşe rağmen, Guy hala LINK’in yakında zamanda tüm zamanların en yüksek düzeylerine ulaşacağını düşünüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mayıstaki büyük çöküşten asla tam anlamıyla kurtulamayan diğer bir çok kripto para biriminin aksine, LINK hala net bir yükseliş trendinde. Bu yükseliş devam ederse, boğa piyasasının sabit kaldığını varsayarsak, Chainlink önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek düzeylerine ulaşabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu