Kripto Haberleri

Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam!

Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam!, kripto para takipçileri için Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, Bu Altcoin’e Gözleri Çevirdi: En Büyük Çantam!

Popüler Twitter analistlerinden Rookie (@altcoinrookie), yakında zamandan takip ettiği bir altcoin projesine gözleri çevirdi. 283 bin takipçili analist, çeşitli varlık sınıflarının ticaretini kolaylaştıran EQIFI’nin (EQX) ortaklıklarına gözleri üstüne topluyor. Gelin, altcoin projesinin ayrıntılarına ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

EQIFI (EQX) nedir?

EQIFI ile trader’lerin, yatırımcıların, geliştiricilerin, borsaların ve uygulama kullanan bireylerin tüm dijital varlık, Blockchain ve kripto para ekosisteminde, satış yapmadan çok türdeki varlıklara karşı ödünç alabilir. Böylelikle, uygulamalar, bir siparişin kapanmasını beklemeden yahut off chain aktivite gerektirmeden Ethereum ekosisteminde kullanım için varlıkları ödünç alabilir. Benzer biçimde, spekülatörler fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak için kısa devre de dahil olmak üzere çeşitli ticaret teknikleri uygulayabilirken, madenciler kapsamlı bir teminat seçimine karşı borç alabilirler. Bunların dışında Eqifi platformunun 4 ana ürünü yer alıyor.

  • Sabit fiyatlı ürünler: Belirli bir gelecek tarihte hesaplanan sabit bir faiz oranından havuzlanmış kredilerdir. Kullanıcı, ETH, wBTC, stablecoin ve stablecoin’lere dönüştürülen belirli fiat para birimleri şeklinde teminat sağlar ve bunlara sabit oranların eklendiği havuzlara dönüştürülür. 
  • Değişken oranlı ürünler: EQIFi, algoritmik borçlanma oranlarına sahiptir, bu da piyasayı daha canlı hale getirir ve kullanıcı etkinliğine ve talebine dayalı olarak ağdaki değişikliklere otomatik olarak yanıt verir, böylece token havuzundan borçlanma düzeylerini arttırır.
  • Faiz oranı swap’ları: Belirli bir anapara tutarına dayalı olarak önümüzdeki zamanlarda faiz ödemelerinin bir akışının bir diğeri olan ile değiştirildiği bir DeFi forward anlaşmasidir.
  • Verim toplayıcı: EQIFi Yield Aggregator, ileri gelen tüm harici ürün yetiştirme ürünlerinin otomatik bir toplayıcısıdır ve farming gelirini basit ve otomatik hale getirir. 

Vitalik Buterin, önceki tahminlerine ve Bitcoin Cash’e yönelik bir tweet dizisi attı. Ayrıntılar Kriptosite.com‘da.

Altcoin EQX yeni yıla 2x ile başladı

EQX, yeni yıla %100’lük sergilediği güçle girerken, projenin makine-insan işbirliği sağlayan HUMAN Protocol ile ortaklığı duyuruldu. Rookie’ye göre altcoin projesi piyasadaki kuvvetli ortaklıkları kurmaya sürdürmekte. Yazım sırasında EQX %100’lük patlamasını %40 düzeltmeyle soğuturken, 30 milyon dolar piyasa değeriyle 0.4105 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu