Kripto Haberleri

Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında!

Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında!, kripto para takipçileri için Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist: Bunlar Olursa Bitcoin ve Altcoin’ler Ayı Piyasasında!

Analist, kripto boğa piyasasının 2022’de ‘sürdürülemez’ hype düzeylerine ulaşacağını tahmin ediyor. Popüler kripto kanalı Coin Bureau’nun konuğu olan analist, 2022’de kripto boğa koşusunun nasıl sona erebileceğine dair tahminlerini ve Bitcoin için öngörülerini ortaya koyuyor. Açıklamalar Kriptosite.com’da.

halen 11 yaşındayken Bitcoin almak için oyuncaklarını sattıktan sonra nasıl milyoner olduğunu paylaşımı yaptı.

Bitcoin ve diğerleri

Guy olarak anılan analist, bir ayı piyasasının başlayacağını, fakat yalnızca bir yahut birkaç temel faktörden birinin gerçekleşmesi durumunda başlayacağını dile getiriyor. Konu ile ilgili analist şöyle diyor:

İlk koşul, delice miktarda hype yaratacak ve kripto fiyat aralıklarını bir spot Bitcoin ETF’nin onayı gibi sürdürülemez yükseklere çıkaracak bir tür katalizördür. Bunu dile getiriyorum çünkü önceki boğa piyasasında BTC zirvesi, Bitcoin vadeli işlemlerinin 2017’de CME’de işlem görmeye başladığı gün gerçekleşti. Bunun bir spot-Bitcoin ETF’si ile tekrar olma olasılığı bi hayli yüksektir ve bunun ispatı, ABD’de listelendiğinde ilk Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’sinde gördüğümüz rekor miktarda giriştir.

Türklerin Favori Altcoin Projesinde Şok Gelişme

Analist düzenlemenin kripto para birimlerinin geleceğini yarım düzineden fazla biçimde nasıl etkileyeceği hususunda da endişeli. Analiste konu ile ilgili şöyle diyor:

 Tether [USDT] üzerinde bir baskı, genelde stablecoinler üzerinde bir baskı. Yakın gelecekte kabul gören altyapı yasasında kötü ifade edilen hükümler sebebiyle kripto geliştiricilerine yönelik bir baskı, aynı nedenle kripto madencileri ve doğrulayıcılara yönelik bir baskı. Kara para aklamayla mücadele adına kripto cüzdanlarına baskı. Aynı nedenle DeFi’ye yönelik bir baskı. Çevresel endişelar [ve] enerji kıtlığı sebebiyle kripto madenciliğine yönelik bir baskı.

Türk Kripto Para Yasası: Açıklamalar Ortaya Çıktı!

Metaverseye bakan Guy, yeni yaşanan kripto sektörü ile ilgili önceki bir tartışmayı takip ediyor. Piyasaya yönelik son haftalardaki kurumsal ilginin, git gide artan genişleme ve ivmenin bir işareti olduğunu düşünüyor. Analiste göre Metaverse fırtınası, NFT’lerin, blockchain oyunlarının ve aynı şemsiyenin altına düşen diğer kripto nişlerinin büyümesiyle birlikte devam edecek. Ayrıca kurumsal düzeyde kripto para biriminin benimsenmesini de sağlayacaklar.

Kripto Milyarderi, Gözleri Bu Metaverse Coin'e Çevirdi: Çok Güçlü!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu