Kripto Haberleri

Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu!

Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu!, kripto para takipçileri için Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu! ile alakalı detaylı bir haber hazırladık. Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu! başlıklı haberimizin ayrıntıları..

Analist, Büyüme Potansiyeli Olan 5 Mateverse Coin’i Duyurdu!

Metaverse coin ve projeleri 2021 son çeyrek yıldızlarıydı ve bir çok altcoin ve IDO milyonlarca kullanıcıya ulaştı. Bu yazıda, analizlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Thoa Tran’ın listesinden 5 metaverse oyununa göz atalım ve tahminleri alalım.

5 yüksek potansiyelli metaverse coin ile tanışın

İlk oyun Fight of the Ages (FOTA), metaverse avatarları için merkezi olmayan bir kimlik cüzdanına sahip kostümler, ekipmanlar, NFT’ler satın almak ve satmak için enteresan özellikler sunan bir MOBA RPG oyunudur. Güvenlik için Certic ve Hacken Blockchain güvenlik firmalarından iki ayrı denetim mekanizması sunar. Analist projenin güvenliğe yatırım yaptığını ve toplam ve dolaşımdaki arzın yakında zamanda değiştirileceğini dile getiriyor.

İkinci oyun Pax World (PAXW), insanlar içindeki metaverse iletişime odaklanıyor. Proje sosyal eğitim ve eğlence amaçlıdır. Video, ses, 3D ve yüz tarama desteği içeren çeşitli ürünlerde sunuluyor. Ayrıca 5 milyon dolarlık başlangıç fonu toplandı. Analiste göre tertip edilen etkinliklerde arazi satış biletleri için NFT’leri ve 3D NFT’leri birleştirecek bir pazarda yer alıyor. Ek olarak, ortaklar ve ekosistem içinde bir milyar PAXW dağıtılacak.

Listedeki bir sonraki oyun Cyber Trade (CCASH), BSC üzerine inşa edilmiş, oyna-kazan bir metaverse oyunudur. Oyuncular bu MMO rol yapma RPG’sinde en iyi olmak ve CCASH olan kripto para birimini kazanmak için bir dövüşçü seçebilirler. Projenin son haberlerinde, gelirin %25’ini oyuncu ödül havuzuna yeniden dağıtılacağı ve %12,5’inin yakılacağı duyuruldu. Analiste göre bu haber CCASH’in uzun vadeli fiyat artışına yardımcı olabilir.

  •  Kriptosite.com olarak derlediğimiz, 5 ufak ölçekli metaverse coin projesine buradan inceleyebilirsiniz.

Sıradaki oyun Ancient Kingdom (DOM), eski bir dövüş sanatları oyunudur ve ekibi Vietnam’da yaşıyor. Projenin Coinmarketcap’teki airdrop kampanyası 4 Ocak’tan 25 Ocak’a kadar sürecek. Analiste göre IDO öncesi 3,75 milyon dolar fon toplandı ve gelecek IDO’lar için takip edilmesi gereken listeleri var.

Değineceğimiz son oyun Metastrike (MST & MTT), oynaması ücretsiz ve oyna-kazan alternatiflerine sahip bir oyundur. Metastrike , VR tabanlı bir FPS oyunudur ve bu oyunun metaverse yönleri içinde arazi satın alabilme, kendi haritalarınızı oluşturabilme ve özelleştirebilme yer alır. Proje yakın tarihte, 250.000 dolar fon toplamak için seedify’da başarılı bir IDO bitirdi. MTS’nin toplam arzı 565 milyon dolar iken toplam arzının limiti yoktur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptosite.com’da bulunan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptosite.com herhangi bir kripto para biriminin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Kriptosite.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptosite.com ve sitede bulunan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile alakalı herhangi bir işlem yapmadan önce kendi incelemelerinı yapmalıdır.

Uyarı: Kriptosite.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptosite.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptosite.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri düşüncesi mülkiyet hukuku ve alakalı mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar ile ilgili yasal işlem başlatılacaktır..

.bw-card {
position: relative;
display: -webkit-box;
display: -webkit-flex;
display: -ms-flexbox;
display: flex;
-webkit-box-orient: vertical;
-webkit-box-direction: normal;
-webkit-flex-direction: column;
-ms-flex-direction: column;
flex-direction: column;
padding: 15px;
border: 1px solid #f2f2f2;
border-radius: 4px;
background: #f9f9f9;
-webkit-box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
box-shadow: 0 0 10px rgb(222 222 222 / 16%);
font-family: var(–bw-font-family-inter);
padding: 2rem;
border-radius: 0 0 4px 4px;
}

Başa dön tuşu